Tall Ships 2011[www.arbusis.lt]

Kartą sustojus sunku pradėti.

Beveik pusmečio pertrauką tinklaraštyje – rimta abejonė ar tinklaraštis išvis gyvas. Ir ar liko skaitytojų, kuriems jau atsibodo pirmasis Ženo savaitgalis, ir jie nori naujų įrašų.

Kad skaitytojų liko, žinau – jie man primena apie save susitikus ar el. paštu. Esu dėkingas jiems už palaikymą.

Bet ar gyvas tinklaraštis? Laisgyvis. Temų, juodraščių, minčių susikaupė, tik vis pradėti niekaip nepavykdavo.

Ir vėl keliu kepurę prieš “Vejo pamušalus” – kadais jie mane įkvėpė pradėti rašyti blogą, dabar, patys atsigavę iš letardo (linkiu – ilgam), paskatino ir mane atsigauti.

Kai hobis tampa darbu, prarandi hobį.

Visada svajojau kada nors dirbti su jachtomis susijusį darbą. Ir kai pakvietė tokį dirbti, sutikau ilgai nedvejodamas – maniau, kad va dabar tai paburiuosiu!

Bet kai iš arčiau susipažinau su verslu (tikslumo dėlei, sakyčiau, amatu – dar neišaugau amatininko darbo rūbo), kai kasdien tenka spręsti iš pažiūros visai su buriavimu nesusijusius klausimus, pradėjau avbejoti ar pavyks man apskritai buriuoti šią vasarą.

Pavyko: įdomiai, su nuotykiais, pamokomis, patirtimis, įspūdžiais. Dabar, jau gruodį, galiu sakyti, kad praėjęs buriavimo sezonas mane pradžiugino ne tik jūrmylėmis vietinėse balose, bet ir naujais draugais, naujais tikslais ir svajomis, naujomis ir senomis draugėmis (nepainioti su mylimosiomis), naujomis jachtomis, naujomis patirtimis.

Metas dalimi to pasidalinti. Nebepažadu kasdien, tačiau hobį – tinklaraščio rašymą – reikėtų atgaivinti.

Puiki proga ir tinklaraščio išvaizdą atnaujinti.


9 Comments

kęstas · 12/12/2011 at 9:02 AM

Smagu matyt, smagu skaityt……:)
Su sugrįžimu ! ! !

Deivis · 12/12/2011 at 9:18 AM

Liuks, sveikas gižęs. Ilgai laukėm, bet mes kantrus :)… Tikiuosi vėl įdomių tavo straipsnių. Sėkmės ieškant laiko ir mums. Ačiū ir iki sekančio ;)

MariukasM · 12/12/2011 at 11:54 AM

Per užsitęsusį štilį tamstos tinklaraštyje, aš aiškiai pajaučiau, kad jūros man tikrai trūksta :) Tad džiaugiuosi tamstai sugrįžus :)

ArMa · 12/12/2011 at 1:26 PM

VALIO!!!, Rokas atsigavo!!!

Bronka · 12/12/2011 at 1:39 PM

Su nekantrumu laukiu naujų straipsnių… :)

Aivaras · 12/12/2011 at 2:09 PM

Dziugu! Nes irasu buvau pasiilges;) juolab, kad sestadieniais pas Dovydena kursus kremtu, tai jurines temos itin idomios ;)

Aistis · 12/12/2011 at 7:56 PM

Pagaliau! :)

sailingboy · 12/13/2011 at 12:07 AM

As jau maniau, kad plunksna ant visai uz borto ismetei, taip nutraukdamas ziniu is Lietuvos pakrantes srauta. Cool, kad atsigavai. Layoutas puikus. Lai muzos (ir undines) daznai aplanko!

Ricka · 12/20/2011 at 11:24 PM

Kokiu ardesu siusti :) ?

Comments are closed.