ant bangos arbusis lt

Žvilgsnis iš šalies visada yra gerai, nes virdamas savo sultyse gali užriesti nosį ir nebepamatyti ydų.

Į tinklaraštį „Ant bangos“ iš šalies pažiūrėjo naujienų portalas 15min.lt.

Tiesa, tie keli sakiniai apie tinklaraštį pasimeta jų puslapyje – atrodo, kad tema tik apie HP spausdintuvą. Bet žinojau, kad yra, tai susiradau.

Perskaitęs trumpą žinutę nustebau, koks yra žmogaus iš šalies įspūdis apie tinklaraštį. Taip, jis pristatomas kaip teminis tinklaraštis apie buriavimą, kad čia galima rasti žinių apie jūras ir vandenynus, bet Gediminas pastebi ir tai, kam aš jau mažai skiriu dėmesio – Runcę, „ nuomonę apie knygas, filmus, TV laidas ir muziką“.

Kur dingo „Ambersail“, VOR, VG, regatos?

Aš rašau apie savo gyvenimą? Asmeninis dienoraštis iš serijos „šįryt ryte atsibudau skaudančia galva“, kokių pilnas internetas? Po paraliais, to mažiausiai norėjau, nors neteigiu, jog nepasitaiko („juk čia mano smėlio dėžė“).

Tai ne priekaištai Gediminui, atvirkščiai, ačiū jam už žvilgsnį iš šalies. Tai aš turiu galvoti, kad pirmą kartą tinklaraštį matantis žmogus suprastų, jog čia apie buriavimą, jūras ir vandenynus, o katė lyg tarp kitko.

Reikės keisti aprašymą, kuris per metus paseno — „Ant bangos“ jau išaugo pampersus.

Ir asmeninio gyvenimo detalių nedaug, nebent būtų kalbama apie buriavimą. Tai teminis tinklaraštis, o kadangi rašau nelabai populiaria tema, nesu žvaigždė ir neskalbiu viešai savo baikštučių, tai ir nesulaukiu tūkstančių skaitytojų.


6 Comments

Aistis · 09/18/2009 at 7:28 AM

Svarbu sulauki savo istikimu skaitytoju – buriuotoju. Laikyk taip ir toliau! :)

gramas atsakė:

Pritariu, manau, kad buriuotojai skaito.
Asmeniškai aš kartais randu čia naujų ir įdomių dalyku.
Tobulinimui savo tiklaraščio – ribų neturi, jis tavo ir ką su juo padarysi – tavo reikalas.
Šiaip jau – viskas Okay.
Dar vienas dalykas – ką sugebi, ir galėtum kultivuoti dažniau – sugalvoti įdomių apklausų, kur galima nuomones reikšti ir sužinoti… pageidautina ne apie Runcę, o apie buriavimą.

Nauticalis · 09/18/2009 at 2:17 PM

Duosiu patarimą: ką kiti galvoja apie tave – ne tavo reikalas. ;)

Thirteen atsakė:

@Nauticalis,
nuostabus patarimas :D prisitaikysiu sau :D

Jurga · 09/18/2009 at 5:45 PM

Ei, Rokai! Visi supras, kad rasai apie buriavima:-) Ir rasai savo mintis, o ne treciuoju asmeniu. Sis asmeniskumas, tavo matymas, talentas idomiai papasakoti ivykius ar situacijas, manau, labiausiai ir zavi skaitytojus.
Ir nematau, nieko blogo, kad retkarciais islenda Runces istorijos ar rekomendacija apie knyga:-) Juk tavo tinklarsti skaitome ir del idomios info, ir del to, kad butent tu ja taip smagiai perteiki :-)
Mane asmeniskai, zinute 15.min visai pradziugino :-)

Rokas Arbušis · 09/19/2009 at 10:59 PM

a2i8 visiems palaikantiems.
ir nesupraskite klaidingai.
aš dėkingas 15min už reklamą (vėliau pažiūrėsiu, kiek jie man atsiuntė skaitytojų).
tiesiog garsiai pasvarsčiau, koks susidaro skaitytojui įspūdis, o kokį esu susidaręs aš ir kaip reikėtų padirbėti, kad tie įspūdžiai būtų kuo labiau panašūs :)

Comments are closed.