Kai atliktų darbų sąraše daugėja varnelių, pasiūlymas po darbo dalyvauti trumpoje regatoje skamba itin viliojančiai. Panašiai kaip po darbų nueiti į kiną, barą, pas draugus ar dar kur nors ko nors – kiekvienam savo.

Ar tik klaipėdiečiai gali pasigirti galimybe po darbų paburiuoti? Kaune variantų ne ką mažiau, ir Trakai nuo Vilniaus ne taip toli. Nėra nei viename mieste geriau nei kitame – yra kitaip (apie kitus miestus nežinau).

Klaipėdoje – jūriniai laivai ir griežtesnė tvarka, Kaune — marios gražesnės, Trakuose — pilys. Kad tik noro, jėgų, entuziazmo ir vėjo nestigtų. Kartais nestinga.

Viena smagiausių spontaniškai po darbo valandų gegužės 24 dieną surengtų varžybų tarp trijų jachtų dalis – laimi tas, kas finišuoja pirmas fiziškai. Jokių barnių ir peštynių po finišo – viskas padaryta dar prieš startą: lėčiausia jachta startuoja pirmiausia, greičiausia paskiausiai.

Tau duotas starto laikas ir tavo reikalas startuoti ne anksčiau. Vėliau gali, bet ne tam startai skirti. Kaip ir kas starto laikus suskaičiavo, ir dėl smagios distancijos, ir (juolab!) dėl smagios kompanijos, niekas po finišo ginčų nekėlė.

Kaip pasakojimuose “iš švedų”: sudedam vyrai bare ant stalo GPS prietaisus ir žiūrim kas kaip nuplaukė.

Vieno tokio prietaiso rodmenys su keliomis nuotraukomis – viršuje.

Ačiū „Scorpio“ už galimybę atsipūsti po darbų, „Piranijai“ — už idėją, „Barakai“ — už tai, kad yra.


5 Comments

Tomas · 05/25/2011 at 4:36 PM

Labas, o su kokiu prietaisiuku GPS ta nuplaukta kelia fiksavote?rankiniu nesiojamu ar stacionaru, butu idomu suzinot nuomone apie nesiojimus GPS daigciukus

Rokas Arbušis atsakė:

čia trasa buvo užfiksuota su Garmin GPSmap 76C rankiniu imtuvu.
tai jau nebegaminamas modelis, bet aš juo patenkintas. pajungus prie laivo prietaisų (matuoklių), jis rodytų daugiau rodmenų, nei dabar naudoju, o visų galimybių gal niekad ir neišnaudosiu.
tik man jau norėtųsi imtuvo su lietimui jautriu ekranu (įprotis nuo išmaniuko) ir su naujesniu procesoriumi — ir nuo jo priklauso tikslumas. šiame, kiek pamenu, II kartos procesorius, o jau yra III.
norisi ir atminties daugiau, kompaso, mažesnio svorio ir dydžio. beveik kaip iPhone, tik Garminas neskęsta, nebaisu numesti kokkpite ir išvis, daiktas, skirtas konkrečiam darbui, yra geriau, nei visagalintis prietaisas.
aš pats esu Garmin fanas, beveik neiko nežinau apie kitų firmų gaminius.
o Garmin, kaip ir Apple, mėgsta išskirtinumą ir kai kurie pritaisai “nesusisšneka” su kitais įtaisais, kitų firmų jūrlapiais.

bitlas · 05/25/2011 at 7:43 PM

labai teisinga ir vaisinga ideja
gal kuri treciadieni ir tojana prisijungs

Donatas · 05/25/2011 at 8:56 PM

fantastika. jau taip pavydziu kad sakes :))

Rokas Arbušis atsakė:

kaip ir rašau: tokį plaukimą galima surengti kone visur. dar šiek tiek pavydo ir pats dalyvausi :)

Comments are closed.