under_construction

Dabar jau galiu prisipažinti: kritikuoto, keikto, į šuns dienas dėto, bet vistiek lankomo buriuotojų sąjungos tinklalapio LBS.lt gaivinimo ėmiausi aš. Tiksliau, užsiminiau galįs padėti ir LBS pasiūlė tai padaryti.

Kritiką dėl personalijos priimu, bet neatsakau. Ne tai svarbiausia. Ir taip pat dabar ne taip jau svarbu, kodėl ilgus metus jį prižiūrėjęs Artūras Dovydėnas to nebedarys. Čia tiktų buvusio Karinių jūrų pajėgų vado admirolo Kęstučio Macijausko mėgstamas posakis: „Yra, vat’, kaip yra, vat’“

Svarbiausia dabar: pakeisti, patobulinti, atnaujinti LBS vizitinę kortelę – tinklapį. Ir čia man reikės pagalbos, todėl garsiai jos prašau.

Užbėgdamas už akių sakau: ne, aš iš to neuždirbsiu. Taip, minėjau, kad įvedus gerokai didesnį LBS mokestį, jo dalis gali tekti LBS.lt palaikymui . Bet LBS prezidentas Robertas Dargis vėliau patikslino: surinkti pinigai visų pirma bus skirti teisėjams. Tad užsikroviau dar vieną internetinį projektą, kol kas vien entuziazmo genamas. Bent jau kol kas.

Ir prisiimu kaltę, kad jau kuris laikas beveik nieko nedariau. Ne tik šventės trukdė. Perprasti ir perimti tai, kas yra, pavyko ne iš karto.

Tad čia, savo tinklaraštyje, pradedu rašinių ciklą – kaip aš įsivaizduoju, kaip reikėtų keisti LBS.lt. Ir lauksiu pritarimo, pasiūlymų arba argumentuotos kritikos. Kaip jau matėte LBS.lt puslapyje – viską siųsti el.adresu info@lbs.lt. Arba palikite čia komentarus.

Kodėl diskusija apie LBS tinklapį užvedžiau čia, savo tinklaraštyje? Todėl, kad man keistai atrodytų, jei bet koks tinklapis pirmajame puslapyje skelbtųsi „Can you Help us??? … This page is currently under construction“.

Pasiūlymų ir idėjų buriuotojų (ir ne tik – pravers visi konstruktyvūs patarimai) prašau ir todėl, kad tai nebūtų „kažkieno darbas“ – jei jau esame bendruomenė, bandykime ir sau svarbų tinklapį kartu iš numirusių prikelti.

Kad nebūtų vėliau: „Kas balsavo už Paksą? Niekas? O tai kas jį prezidentu išrinko?“.

Tebūna „Ant Bangos“ ta „smėlio dėžė“, kurioje statydami ir griaudami, sukursime naują LBS.lt.

P.S. Jei kam keista, kodėl savo tinklaraštį rašau vienu vardu, o LBS.lt redaguoju kitu, tai aš ir turiu du vardus. Tikrus. Pase įrašytus.

P.P.S. Ačiū jau visiems laiškus atsiuntusiems, o ypač:

  • Rimantui – už operatyvumą,
  • Vėjo pamušalams“ – už ištiestą pagalbos ranką,
  • Ayo – už nuomonę,
  • Regimantui (s/y „Ragas) – už išsamius ir argumentuotus pasiūlymus.
Categories: LBS

4 Comments

baraka · 01/08/2009 at 9:47 AM

Jei bus tinkama rubrika ar tema, gali drąsiai cituoti ar talpinti mūsų jachtos blogo pranešimus. Nemanau, kad esam geri rašytojai, bet ką kitą kartą gali žinoti – gal kaip tik to kažkam ir reikia.
Taigi, esam atviri plačiosioms masėms. Tuo labiau, kad keletas mūsų tinklaraštyje išsakytų minčių jau tapo kūnu ;-)

Arturas · 01/08/2009 at 11:38 AM

Priezastis aiski: galiausiai as atsisakiau tvarkyti lbs.lt, nors ruosiausi ne karta ir prasiau surasti profesionala, jam sumoketi ir is jo reikalauti.

bitlas · 01/08/2009 at 12:12 PM

sveiks
linkiu kantrybes ir entuziazmo
kuomi galesiu padesiu
matyt reiktu salia oficialios info daugiau su buriavimu susijusiu pranesimu
smagu kad aktyviausi buriavimo saitai siulosi pagelbeti
tad kooperuojantis tiketina sekme
plius manyciau kad palaikymui turetu buti skiriamos kad ir simbolines lesos
Arturas teisus -tik gaunant atlygi galima gauti ir kritika
lbs matyt patiems butu tikslinga zenkliai investuoti i internetini tinklapi nes judesiu musu erdveje daugeja ir juos reikia fiksuoti anonsuoti diskutuoti irtt
pvz. itin aktuali artejant sezonui barakos iniciatyva del matavimu
gal but tikslinga pasiieskoti reklamos remeju yra juk vienas kitas buriavimo kioskelis jau
sekmes

pamušalas · 01/08/2009 at 12:51 PM

Kritikos (manau konstruktyvios) negailėjom senam LBS.lt , negailėsim ir naujajam. Svarbiausia, kad išmestum ko nereikia ir žmoniškai sudėliok viską ką reikia.

Comments are closed.