„Ambersail“ iš paukščio skrydžio

Published by Rokas Arbušis on

Klaipėdos parašiutininkų klubasAmbersail“ pasitiko iš aukštai ir nufilmavo „Tūkstantmečio odisėjos“ finalą. Svaiginantys vaizdai.

Koks platus Klaipėdos jūrų uosto kanalas iš paukščio skrydžio, ir koks jis siauras įplaukiant, ypač pučiant stipriam, pavyzdžiui, vakarų, vėjui!

O vėjo tądien netrūko, gūsiais pūtė iki 20-26 mazgų. Tiesa, palyginus su tuo, kaip „Ambersail“ pirmą kartą įplaukė į Klaipėdą prieš kiek daugiau nei metus, liepos 5 dienos orai buvo šilkiniai.

Bet ne parašiutininkams. Kalbėjau telefonu su broliu ryte (jis ir video persiuntė), „Ambersail“ prietaisai rodė apie 10 mazgų. Brolis (jo veidelis matosi video pradžioje) jau tada sakė, kad mus jo klubiečiai parašiutininkai pasitiks šuoliais. Perpiet situacija pasikeitė, ir parašiutininkams vėjas buvo gal net per stiprus. Bet profesionaliausi šoko, ir štai matome jų užfiksuotus vaizdus.

Aš parašiutų nemačiau, nors, sako, jie danguje dūmus leido. Kai mus su „Ambersail“ pasitiko TIEK daug (Lietuvos masteliais) jachtų ir katerių, užsimiršau į dangų pažiūrėti.

P.S. Beje, gdu, Linkus teiravosi a la „kaip Makumba gyvena“.


6 Comments

gdu · 07/10/2009 at 12:46 AM

…beje,cia filmas nuo Gycio shalmo,o Gytis toks paprastas KLP parasiutininku klubo narys,pirmasis lietuvis (su dar trimis: vienu klaipedcku,vienu kaunencku ir vienu ish Jot A Ve)Livjuanijos parasiutizmo istorijoje nusokes nuo Kjerago uolos (1100 m.)Norvegijoje.Tai va,ish lektuvo sokti mes cia susirinke visi galime,ale pabandytute nuo Telebachnios,ar uolos,vat kur drebatas tikrasis,sake vyrai,prasideda…ir netgi ne drebatas,o visa drobiazka…

Nauticalis · 07/10/2009 at 4:53 PM

Rokai,

“Ne iš godumo, o tik vykdydamas mirštančios motušės valią“, tskant. Kad jau pargrįžai, tai gal užšok pas Puklevičių jo žadėtų FHM? ;)

Rokas Arbušis atsakė:

@Nauticalis,
aš jau turiu žurnalus :) o kaip tu iš manęs pasiimsi?

Nauticalis · 07/13/2009 at 11:46 AM

Kur man atropoti? :)

Rokas Arbušis atsakė:

@Nauticalis,
jei ropoti, tai iki 6 aukšto :)
tame pat verslo komplekse, kaip ir FHM — savanorių pr. 1.

Siesta atsakė:

@Rokas Arbušis, ką ten dar dalinat? aš irgi noriu :)

Comments are closed.