„Ambersail“ jau sveikina su Kalėdom!

Published by Rokas Arbušis on

Šiandien mus pasiekė jau visai netoli Australijos krantų plaukiančios „Ambersail“ trečiosios įgulos sveikinimas:

„Sėdint dieną ant įkaitusio denio, ar šąlant naktį, apsivilkus visus štorminius rūbus ir reguliariai gaunant šalto antarktinio vandens porciją į veidą, nepamiršti, kad čia mes viso labo svečiuose ir kažkur toli, toli, kitame žemės pusrutulyje, visų mūsų laukia artimi žmonės. Ten irgi ruošiamasi Kalėdoms, suaugusieji galvoja apie Kūčių stalą, vaikai skaičiuoja dienas, likusias iki atostogų, visiems perkamos kalėdinės dovanos. Ten yra mūsų tikrasis gyvenimas, nes būtent ten liko mūsų artimieji.

Esame per toli, kad galėtume visus palinkėjimus išsakyti kiekvienam tiesiogiai. Todėl, naudodamiesi moderniosiomis technikos naujovėmis norime visus pasveikinti.

Su Šventom Kalėdom, mūsų mielosios ir mielieji!“.

„Ant bangos“ priima ir prisideda prie sveikinimų. Net smagiau, kad anksčiau, nei kiti (ar juolab smagiau anksčiau, nei vėliau).

Trečiojo etapo įgula pagal planą Adelaidėje turėjo finišuoti gruodžio 21 dieną, bet dabar, atrodo, tai nutiks per Kūčias. Ketvirtojo etapo įgula į Australiją išvyko jau gruodžio 17 dieną. Jie plauks iki Naujosios Zelandijos, pakeliui užsuks į Sidnėjų. Ar bus plaukiama, kaip planuota į Melburną, abejojama. Oficialiai sakoma – priklausys nuo meteorologinių sąlygų. Neoficialiai – po vėlavimo antrame etape, visų kitų etapų vėlavimai kone užprogramuoti ir gaunasi žemyn riedančios sniego gniūžtės principas – kuo toliau, tuo labiau vėluojama.

Gal taip nenutiks, ir šiek tiek pakoregavus maršrutą, įguloms paforsavus plaukimus (bet neperžengiant saugumo ribų), „Ambersail“ laiku pasieks Lietuvą kitų metų liepos 6 dieną. Ko mes visi (viliuosi, kad visi) ir linkime!

Ir gerų Kalėdų bei Naujų metų jiems Australijoje – ten dabar šilta ir Snieguolės bėgioja pusnuogės…

MerryChristmas

Ir Kalėdų Seniai ten buriuoja…

sant claus in sydney


4 Comments

Zygis · 12/19/2008 at 8:25 PM

ech, tokiom snieguolėm duot rumpelį palaikyti..:)

Rokas Arbušis · 12/19/2008 at 10:10 PM

arba ne tik rumpelį :D
arba kurį rumpelį? :D

Zygis · 12/19/2008 at 11:52 PM

ale pas Roką kudlotos mintys :)

Mantas · 12/21/2008 at 9:59 PM

Snieguolės, kaip miela :mrgreen:

Comments are closed.