Čempionai – po 5 metų pertraukos

Published by Paulius Stonis on

raganosio_kapitonas_saulius_pajarskas

Devintojo RS-280 jachtų klasės čempionato nugalėtoju po penkerių metų pertraukos tapo kapitonas Saulius Pajarskas (nuotraukoje) ir jo vadovaujama jachtos „Raganosis“ įgula.

Kauno mariose praėjusį savaitgalį įvyko RS-280 buriavimo čempionato paskutiniojo – aštuntojo – etapo trys plaukimai. Laimėjusi pirmąjį plaukimą, „Raganosio“ įgula tapo nebepavejama ir kituose dviejuose plaukimuose varžėsi tik dėl sportinės garbės.

Raganosio“ įgula pirmavo nuo pat čempionato pradžios, kuris prasidėjo gegužės 10 dieną. Viso iš numatytų 32 plaukimų įvyko 29 plaukimai, kuriuose 12 kartų nugalėjo „Raganosio“ įgula. Per visą čempionatą ši komanda surinko 46 baudos taškus.

Respublikos čempionais tapo kapitonas Saulius Pajarskas, Arvydas Drąsutavičius, Algirdas Umbrasas, Gintautas Milevičius ir Raimundas Daubaras.

Jachtos „Raganosis“ įgula čempione tapo po 5 metų pertraukos. „Tai ilgai brandinta pergalė. Esu visiškai užtikrintas įgulos veiksmais ir tai leido siekti aukščiausių rezultatų“, – sakė čempionas S. Pajarskas.

Antrąją vietą RS-280 buriavimo čempionate iškovojo „Arabelos“ įgula, vadovaujama kapitono Raimondo Šiugždinio. Ji per čempionatą surinko 64 baudos taškus ir 4 taškais aplenkė trečiąją vietą laimėjusią jachtos „Levante“ įgulą, vadovaujamą kapitono Tauro Rymonio (68 baudos taškai).

Šiemet RS-280 buriavimo čempionate dalyvavo 10 buriuotojų komandų.

Šiuometinio RS-280 buriavimo čempionato bendroji įskaita (vieta, jachta, kapitonas, baudos taškai):