Finišavo tik dvi jachtos

Published by Rokas Arbušis on

image007 (c) AFP

Jau žiojausi rėkti, kad niekur nėra informacijos apie savaitgalį vykusią regatą „Rudeninė Baltija 2008“. Bet radau pats.

Maloniai operatyvumu nustebino LBS – yra xls failiukas su rezultatais. Bet keistai truputi – kapitonai įvardinti, o kokiomis jachtomis plaukia – ne.

Regatą rengė „Ostmarina“, per juos telefonu susisiekiau su Osvaldu Kudzevičiumi. Jis patikslino tai, ką numaniau: kurie kapitonai kokiomis jachtomis plaukė.

Taigi regatoje startavo:

  • Marijus Eidukevičius – „Vakarė
  • Aida Milvydaitė – „Šatrija
  • Šarūnas Sodeika – „Jigi Jigi“.

Distancija: Klaipėdos priėmimo boja-Liepojos priėmimo boja ar atgal į Klaipėdą. Finišo nepasiekė „Šatrija“. Pasirodo, neseniai į Lietuvą atplukdytas laivas dar neturi pilno burių komplekto – burių stipriems vėjams. Tad esamos buvo per didelės ir jachta grįžo apsukusi Klaipėdos priėmimo boją.

O „Vakarė“ ir „Jigi Jigi“ suplaukė visą distanciją ir grįžo naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Pagal perskaičiuotą laiką (16 val. 21 min. 21 sekundė) laimėjo „Jigi Jigi“, „Vakarės“ perskaičiuotas laikas – 17 val. 16 min. 19 sek.

Nuotraukų Osvaldas sakė neturi. Leido įdėti bet kokią. Netgi su rudeniniu medžiu :) Tad ir įdėjau ne visai susijusią su buriavimu, bet tikrai – su šalta jūra :)

P.S. Uostamiesčio dienraščiuose Klaipėda (Osvaldas vėliau patikslino, visgi laikraštis aprašė regatą, tik aš nemokėjau ieškoti) ir „Vakarų Ekspresas“ apie jų panosėje vykusią regatą šiandien neradau net užuominos.