Kaip „Ambersail“ planus koreguoja

Published by Rokas Arbušis on

ambersail_luzo_gikas

A plan is just a list of things that don’t happen“. Tai mėgstama Thirteen citata ir su nemenkomis išlygomis ji tinka šiam įrašui.

Jūs sugadinote man savaitgalį“. Taip „Ambersail“ įgulai pareiškė vienas danas, kurį „Tūkstantmečio odisėjos“ rengėjai pakvietė padėti skubiai suremontuoti lūžusį jachtos giką – horizontalų pagrindinės burės groto buomą.

Kai praėjusį penktadienį (06.12) lūžo jachtos gikas, informacija apie tai galėjo pasirodyti bauginanti. Laimei, nieko siaubingo nenutiko, o kelionę aplink pasaulį ištvėręs gikas, matyt, „pavargo“ netoli namų. Laimei, ir netoli krantų, tad „Ambersailsėkmingai pasiekė Kopenhagą, kur lūžusi dalis bus suremontuota ir tikimasi, kad jachta laiku pasieks Gdanską.

Bet veikiausiai negalės atplaukti į Gdynią, kur taip pat buvo numatytas įgulos susitikimas su vietos lietuviais ir aukštais svečiais. Dėl to anksčiau nei planavo, į Lenkiją išvažiuoja dar viena XI etapo įgulos dalis, kuri pakeis dalį plaukiančių iš Londono.

Štai taip „Ambersail“ pakoregavo ir mano planus – išvykstu diena anksčiau. Taip taip, pagaliau galiu pasigirti – esu paskutiniojo etapo įgulos narys nuo Gdansko. Dar ketinau dieną prieš kelionę skirti tinklaraščio papildymui (palikti keletą įrašų, kurie automatiškai publikuotųsi), bet spėjau vos du.

Žinoma, rašysiu iš „Ambersail“, nes ten šalia visų įgulos nario pareigų bus ir „media crew member“ pareigos (pirmumas, žinoma, Odisėjos tinklapiui). Panašiai kaip ir „Volvo Ocean Race“ regatoje, tik skirtingai nei VOR, aš esu ir visavertis komandos narys, turėsiantis budėti savo vachtoje. VOR „media berniukams“ neleidžiama padėti profesionalams buriuoti.

Ir jau kai būsiu ant „Ambersail“ denio (et, ar ne per anksti pasigyriau?) man bus smalsu, ar tas gikas, kaip man atrodo pažiūrėjus į nuotraukas, yra sujungiamas iš dviejų dalių, ar visgi lūžo perpus, ar išsinėrė, ar dar kas nutiko.


11 Comments

Thirteen · 06/14/2009 at 4:06 PM

uch, mane jau cituoja :D nesvarbu, kad citata ne mano, iš tokio filmo…
na sėkmės, Rokai, nenulaužkit kokių ten daugiau dalių beplaukdami ;)

Rokas Arbušis atsakė:

@Thirteen,
cituoju tavo mėgstamą citatą :)

Thirteen atsakė:

@Rokas Arbušis,
tai sakau, nesvarbu, kad ne mano :D vis tiek jaučiuosi pagerbta :D

Nauticalis · 06/14/2009 at 4:37 PM

“- Tu planuok, planuok, žmogau, o aš pasijuoksiu“ – Dievas.

Ramių vachtų!

gdu · 06/14/2009 at 9:51 PM

Broli,tavo istorijoje pikciausia yra tai,kad tave “kalatos” pacios bjauriausios Baltijos juros bangos,trumpos ir durnos,kaip rashe kadaise a.a latviu rasytojas Pikulis:”visa pasauli apiplaukiau, taciau tik cia iplaukus i Baltija pirma karta apsivemiau”.Tuomi as noriu pasakyti,kad apmaudu man uz tave kad nepavarei Keiptauno-Adelaides etapo,o teks cia taskytis.Ir nereikia man lauktuviu ish Gdansko,”zvackes” ir pas mus jau yra.

Darijus · 06/15/2009 at 9:12 AM

Tu ziurek rasyk, o ne su burem zaisk! Ir napasisik Rokuti, butu mano valia as irgi media atstovu is sturmanines neisleisciau kol ko nors neparaso :). Ir taip kiekviena vachta! Sekmes ir gero vejo! Lauksiu Klaipedoje.

gramas · 06/15/2009 at 10:27 AM

tikiuosi, pasitiksim jus dar juroj. Gero Vejo!

pamusalas · 06/15/2009 at 2:57 PM

“Ambersail” gikas jau buvo lužęs. Dabartinis “Ambersail” jau šturmavo pasaulį su lenkų įgula, kuri siekė be sustojimo apiplaukti pasaulį. Ties Kaiptaunu lūžęs gikas privertė juos nutraukti savo kelionę.

Rokas Arbušis atsakė:

@pamusalas,
Linkus sako, kad lenkams baigėsi pinigai, o gikas nebuvo lūžęs iki tol. dabar jau yra.

Sailing Boy · 06/15/2009 at 7:16 PM

Sveikinu! Tai gal ir teks pasimatyt Stockholme? //Sailing Boy

Rokas Arbušis atsakė:

@Sailing Boy,
busim Stokholme iki pirmadienio (vakare išplaukiam), tad būtų faina pasimatyti.
žemiausias ir labiausiai plikas — tai aš :)

Comments are closed.