Pasijuokime vieni iš kitų. Tai sveika.

Published by Rokas Arbušis on

Na ką, humoristai mėgėjai „stendaperiai“, gavot? Taip jums ir reikia! Teisinga Ayo mintis – lipat ant bačkos, būkit pasiruošę gauti iš supuvusio pomidoro.

Gal ne taip žiauriai, bet taikliai TV laida „Humoro klubas“ tapusių klubinio „stand-up“  humoristų pasirodymų senbuvius šį trečiadienį pašiepė TV senbuvis Džiugas Siaurusaitis.

Nežinau kaip jo pasirodymą sumontuos ir ką pamatys žiūrovai. Aktorius klubo „Tamsta“ scenoje atsipalaidavo ir leido sau nusikeikti ir tie keiksmai gana „skaniai“, vietoje ir laiku skambėjo. Bet ne kito, o dar (ir dar) kito pirmadienio laidos vertėtų laukti.

Tiesa, „stendaperių“ pasirodymų nestebėję gali nesuprasti, ką parodijuoja Džiugas. Galu gale ir žanras – pasijuokti iš savų – ne naujas ir dažnai naudojamas, kai neturima ko nors originalaus. Bet pasirodymas geras. O pastaba, jog Aido Puklevičiaus humorą supranta tik jis pats, taikli kaip niekad. Na, supratau ir aš. Bet juokinga nebuvo. Tiesa, šypseną išspaudė. Gal per subtilu ir „sunku“.

Gaila, Džiugas neparodijavo „kylančios humoro žvaigždės“ Manto. Šis vaikinukas moka prajuokinti. Ir nenustebsiu, jei jo priežodis „ė, bachuriuk, prieik, prieik“ (tariamas panevėžietišku akcentu) taps tokiu pat folkloru, kaip „jamam“ ar „jei taip, tai nafik“.

[ iliustracijai panaudojau ankstesnį, jau per TV rodytą Manto pasirodymą. Mokykitės „ė, bachuriuk, prieik, prieik“ nuo 2:14]

Ir pagaliau supratau, ką šioje laidoje veikia Marijonas Mikutavičius. Sakot, televizijos veidas? Logiškai taip. Bet su tokiu vedimu, tai jis greičiau atbaido, nei pritraukia. Tad šiame laidos filmavime humoristai ji per dantį traukė kur kas dažniau, nei anksčiau. Aišku, TV to neliks… Arba neturėtų.

Štai, Marka, tavo vaidmuo – būti tuo bičiuku, be kurio nebūtų linksma. Ir nepyk, Marakana. Juk patraukti vienas kitą per dantį mes mokame, ane? :)


10 Comments

Laura · 02/12/2009 at 12:17 AM

Tai kaip dabar jaustis visą savaitę laukt tos laidos, ką? Suintriguoja ir tiek…

Rokas Arbušis atsakė:

@Laura,
tos laidos, kur Džiugas – 1,5 savaitės.
o kur Mantas ir, kaip visad gerai pasirodęs Justas – iki artimiausio pirmadienio :)

Laura · 02/12/2009 at 1:10 AM

Tik :D

Ayo · 02/12/2009 at 6:39 AM

Wieshpatie aukshtielninkas!
Kaip gyvasis klasikas pasijutau! Mane cituoja! Net tris kart perskaichiau, kiekviena kart puslapy perkraudamas – tikrai cituoja! Achiu Rokuti, matyt ne vien nesamones pezu ant shio svieto :)
O gryzhtant prie Manto – ash asmenishkai uzh “Zhaiba puslytes” letenycias pakelchiau :)
Bet matosi kad vaikis tikrai turi minchiu – pora kart tikrai skaniai pazhviegiau :) Jau yra del ko y vakarelius eiti – tik gal kas ish protingesniu galetu pasiulyti organizatoriams platesniu ir talpesniu saliu paieshkoti – negi norint pasijuokti reikia butinai silke pasijusti?

ztkp.lt (Paulius) · 02/12/2009 at 9:19 AM

Artimiausia laida bus ne šį, bet kitą pirmadienį.

Rokas Arbušis atsakė:

@ztkp.lt (Paulius),

patikslinom :)

Aidas Puklevičius · 02/12/2009 at 11:55 AM

Rokai,
rizikuoju sugadinti įspūdį, tačiau, kadangi Džiugas buvo baisiai užsiėmęs – į renginį atlėkė tiesiai iš spektaklio, o ir repetuoja dabar ištisas dienas, tai jo parodijų tekstus, including apie save patį, turėjau parašyti aš pats :)

Rokas Arbušis atsakė:

@Aidai,
ką ir reikėjo įrodyti — visad sakiau, kad tekstus rašai gerus :)
o vakaro metu kirbėjo man mintis, kad čia ne Džiugo tekstas. suabejojau, kai vienoje vietoje pasirodė, jog parodijuojamas ką tik scenoje buvęs atlikėjas.
“na ir improvizatorius”, — pamaniau.

o saviironija, kaip jau ne kartą esu sakęs, toks retas, bet toks puikus bruožas :)

Aurelijus · 02/12/2009 at 4:15 PM

Marijonas atlieka tokią funkciją kaip Masliakovas KVNe – visi praeidami turi bent truputuką kepštelėti, o jis sau šypsosi.

Mantas · 02/12/2009 at 4:37 PM

Gera laida, visada atsisiunčiu iš torrentų, kai tik nauja atsiranda :)

Comments are closed.