Rusiška kokybė

Published by Rokas Arbušis on

alextar38

Graži jachta nuotraukoje, ar ne? Atrodo moderni, eikli. Tokia simpatiška 40 pėdų „racer-cruiser“ klasės jachta. Ir parduodama su 50 procentų nuolaida, paruošta buriavimui, pilnos komplektacijos už 85 tūkst. eurų.

Bet neskubėkim žavėtis. Viena nedidelė smulkmena – gaminta Rusijoje. Kad ir kaip nenorėčiau suabsoliutinti ir visų Rusijos (kaip ir Kinijos) gamintojų vadinti brokdariais, šalis gamintoja visgi čia svarbu.

Tie patys rusai, nusipirkę tokią jachtą, keikiasi visais įmanomais keliaaukščiais keiksmažodžiais. O kai nustoja keiktis, ramiai surašo visus trūkumus ir juos parodo vaizdžiai (privalu pažiūrėti!) . Paskaičius komentarus po nuotraukomis bet koks užgimęs noras pirkti jachtą iš šio Rusijos gamintojo turėtų išnykti dar neužgimęs.

Koks idiotas sugalvojo taip šturmano stalą suprojektuoti?

Tiek broko ar elementarių konstrukcijų trūkumų („nedadielkų“, „praliotų“) už 150 tūkstančių eurų? Nesąmonė.  Už tokią sumą galima tikrai geresnių laivų įsigyti.


10 Comments

Ayo · 05/21/2009 at 7:40 AM

Wieshpatie aukshtielninkas!
Gal jiems pasiulyti tik vailokus ir teausti! Ko noret ish laukiniu… Jeigu toky supratima gauna su motinos pienu – nereik noret kad shalis normali butu, ar kad laivus saugius statytu…
Умом Расиею не понять, одним аршыном не измерить…

Pijus atsakė:

@Ayo, Veilokus velia o ne audzia jei ka :)

Ayo atsakė:

@Pijus,
Teip teip… Velia…

Giedrius · 05/21/2009 at 9:53 AM

taip sakant gera rusiska kokybe :)

Darijus · 05/21/2009 at 11:20 AM

Atrodo ispudinga, alia J. Bondo laivas. Kokybe normali, kaip visada – darom naikintuva, gaunasi garvezys. Skirtumus salinam dilde.

Valentina · 05/21/2009 at 11:27 AM

Komentaras ne i tema… Ek, pas Roka tiek daug visada graziu nuotrauku… Apie buriavima neleb suprantu, taciu va juros ir saules cia “pamedzioti” uzklistu :) Da apie Runce megstu pasiskaityti. Beje, senokai apie ja nebuvo girdeti :)

Rokas Arbušis atsakė:

@Valentina,
ir aš pas tave užklystų įdomių foto pažiūrėti :)
o Runcė… taip, reikės ją apdainuoti, ne tu viena pasigedai :)

Valentina atsakė:

@Rokas Arbušis,
Liaudir reikalauja Runces ir reginiu :)
Thanks uz gerus zodzius :) As i jura bent is nuotrauku pasigroziesiu!

Audrius · 05/21/2009 at 2:21 PM

Negi mokant tokius pinigus niekas nepasirūpina garantijomis? Turbūt apsiverkčiau po to pusmečio, jeigu tokie pinigai taip sulūžtų, surūdytų ir t.t. Taigi pavojinga ją apskritai eksploatuoti, tai kaip ją pardavinėja dar?

gdu · 05/21/2009 at 11:56 PM

parasyk broli,kaip gyventi toliau Runcei,jeigu tu isplauksi kurtais uz borderio savaiatei kitai.

Comments are closed.