Sena nuotrauka

Published by Rokas Arbušis on

IMG_6133

Bevartydamas nuotraukų archyvą (buvo priežasčių) radau štai šią fotografiją. Jei jau pas mane, tai kažkaip susiję su manimi. Bet nieko nepamenu ir nežinau.

Panašu, kad fotografuota Klaipėdos Smiltynės jachtklube Kauno jachtklube.

Norėčiau įtarti, kas tas žemiausias šviesiu kostiumu jaunuolis, vadovaujantis „Optimist“ jachtos užkelimui ant vežimo, bet dėl informacijos trūkumo nespėliosiu.

O štai tas rankas į kišenes susikišęs aukštas lieknas jaunuolis man primena jachtos „Lietuva“ kapitona Osvaldą. Klystu ar ne?

Gal kas save atpažįsta?

Geresnės kokybės nepavyko išgauti, skenuojant išvis beleberda gavosi.


4 Comments

A · 01/31/2010 at 2:13 PM

Man cia panasu i Kauno jachtkluba i slipa prie krano. Ir vezimas toks budavo :)Ar Smiltynej buvo toks slipas su “begiais”?

Rokas Arbušis atsakė:

@A,
atšviežinai mano atmintį. veikiausiai čia Kaunas.
gal net tas trenerio kateris yra.

baraka · 01/31/2010 at 7:25 PM

drįsčiau spėt, kad net ne prie krano, o prie kajutkompanijos, ar kaip ten vadinas? mano laikais ten klaipėdiečiai laivus per varžybas laikydavo, o dar seniau – prie krano, kai dar palukaitis teisėjaudavo.
o kad kaunas čia – garantija. todėl nelabai suprantu, prie ko čia osvaldas? užmeskit akį į ostmarinos puslapį, ten yra osvaldo ir banano nuotraukos iš vaikystės – nepanašus, bent jau man…

Rokas Arbušis atsakė:

@baraka,
tai ir sakau: man taip atrodo, galiu klysti. o kodėl atrodo, balažin. lyg ir panašu.

pats apkalbamas asmuo į tai reaguoja štai taip:
“Kas del nuotraukos negaliu nei patvirtinti nei paneikti durbut visiems pazistamas vokeciu profesorius is A raides aplanko mano smegeneles”

ir dar gavau komentarą prie nuotraukos (iš Facebook):
“Cia Kauno Jachtklubas. Zmones atpazinti galetu tik tas, kuris atsimena numeri ant Optimisto galo. Jei neklystu, tokius numerius turejo Neringos arba Klaipedos Optimistai. Vilnius turejo keturis raudonus, viena juoda ir viena balta 1272, bet mes achterio nenumeravome.
Vilnius dirzais Optimistu nerisdavo. Uz laivo pririsima ir nepakisima paminkstinimo po virve ant kampo automatiskai gaudavai sikinyko plovima arba zonos uz sikinyko “isminavima” su kastuvu.
Kadetai su tentais. Vilnius tentu neturejo. Gal tik Finai ir OK-dinghy”

Comments are closed.