„Žalčių karalienė“ startavo

Published by Rokas Arbušis on

ZKR startas

Penktosios (jubiliejinės?) regatos „Žalčių karalienė“ likimas buvo pakibęs ant „Marytės plauko“ – vos porai dienų iki regatos starto, varžybose buvo užsiregistravusios (pervedusios mokestį) tik trys jachtos.

Nedaug trūko, ir rengėjai būtų nevykdę ar atidėję regatą. Išgelbėjo kai kurių jachtų škiperių patvirtinimai telefonu, kad jie tikrai dalyvaus. Ir prie starto linijos Klaipėdos uoste dėl geresnės pozicijos sekmadienį varžėsi 8 jachtos.

Su gera idėja gimusi – išplaukti į tarptautinius vandenis – regata sulaukia vis daugiau kritikos ir mažiau dalyvių. Gaila būtų, jei penktoji ŽKR taptų paskutinioji.

Jachtų škiperiai niurzga, kad ta pati distancija, per ilgi laisvadieniai Visbyje ir tik viena startinė grupė labai nevienodoms jachtoms atmuša norą varžytis.

Ką gali žinot, gal kitąmet bus kitaip. O dabar: gero vėjo startavusiems. Ir sveikinimai gimtadienius švenčiantiems.

Kelios nuotraukos iš starto.


6 Comments

Deivis · 06/28/2010 at 8:25 AM

Ačiū už sveikinimus ;)

Darijus · 06/29/2010 at 11:12 AM

Bus gaila jei taip ir nesustartuosiu sioje regatoje. Nes po dvi savaites atskirai praleisti EŽK ir KMR niekaip nesigauna. Tai darbas neleidzia, o ir seima niurzga. Manau ir kitiems panasi situacija.

viena boba sakė · 06/29/2010 at 4:19 PM

nieko nuostabaus, kad taip gaunas… visos kaimo (tenesupyksta) rgatos turi savo puslapius, skatina registruotis, raso, kas jau yra uzsiregsitrave, kelia aziotaza taip sakant. o LBS, pasirodo, tik mokescio laukia. Is kur mums zinot, ar ten apskritai verta nosi kist – kiek ten laivu, kas tokie ir t.t. O apie tai, kaip kazkelintus metus vis zadama keist marsruta, jau legendos sklando.
gaila Minces – juk neidomu medali be kovos pasiimti…

viena boba atsake · 06/30/2010 at 8:29 AM

Kam Mincei apskritai kovot?… Pernai metu kursmares parode, kokie jo budai megstamiausi…

Storas atsakė:

@viena boba atsake,
Vienas kovinio sporto meistras yra pasakęs: čempionas neturi kovoti dėl savo vardo, nes visi ir taip žino, kad jis kietas :)

bitlas · 06/30/2010 at 1:14 PM

ūij astuoni laivukai tai ner taip mazai antai tojana advenced regatoje po Bor tik tryse plauke ir visai smagiai pailsejo
kiekviena regata turi savo tikslus ir veida
zkr kranto daugoka o marsrutas galetu tikrai kisti pvz i ruhnu…ar i gdanska….tuomet lenkuciai gal latviai su estais pasijungtu …..
gaila kad mes negalejome pasijungti nes nespejam visur dalyvauti
siaip metu pradzioje planavom viena etapa iki gotlando plaukti bet perkele savaitei gotland rundt tai nera ka ten pas zuvedas savaite trintis–gal kitamet
d

Comments are closed.