„Ambersail“ — pusiaujas: 2:0

Published by Rokas Arbušis on

pusiaujas

Nuplaukusi jau 30 tūkstančių jūrmylių, „Tūkstantmečio odisėjos“ jachta „Ambersail“ sugrįžo į Šiaurės pusrutulį – kovo 23 dieną, apie 12 valandą Lietuvos laiku, VII etapo įgula kirto pusiaują.

Kvieslių šaukliai („piarščikai“) praneša, kad „nors Odisėjos metu pusiaujas kirstas jau antrą kartą, beveik visiems įgulos nariams tai buvo unikali patirtis. „Ambersail“ jachtoje buvo net 11 pirmą kartą kirtusiųjų pusiaują“. Ir sveikina kapitoną Raimondą Šiugždinį bei jo įgulą.

Kaip jau rašė „Ant bangos“, pirmą kartą „Ambersail“ pusiaują kirto praėjusių metų lapkričio 11 dieną, taip pat vidurdienį Lietuvos laiku.

Vienintelis ekvatorių jau kirtęs tuomet buvo jachtos siela Linas Ivanauskas-Linkus. Tad dabar jis jau „triskart pusiaujo herojus“. Spėju, kad jis ir vėl buvo Neptūnas, krikštijęs pusiaujo naujokus.

Kokias iškilmes šiuokart surengė „Ambersail“ įgula, švęsdama kelis šimtus metų turinčią pusiaujo kirtimo tradiciją, kol kas nerašoma. Bet pasižiūrėjus į nuotrauką, vyrams nebuvo liūdna. O man, kaip gimusiam Kaune, smagu nuotraukoje ir Kauno vėliavą matyti.


9 Comments

Thirteen · 03/24/2009 at 8:38 AM

Šiandien aš pabūsiu priekabi :)

” VII etapo įgula kito pusiaują.”
” ir bei jo įgulą.”
“pusiaujo kritimo tradiciją”

;)

Rokas Arbušis atsakė:

@Thirteen,
ačiū :)
mandagus ir paprastas klaidų nurodymas – tai ne priekabiavimas :)
“paremontavom”

Ayo · 03/24/2009 at 9:25 AM

Thirteen –
Ar tikiesi kad kas nors pasikeis…? :D
Sheip noretusi pamatyti Rokuchio lietuviu kalbos mokytojas!… Tiek gramatiniu klaidu nerasi niekur kitur internete – tik pas Rokuty!

Thirteen atsakė:

@Ayo,
aš nieko iš nieko nesitikiu :) tiesiog kartais neapsikenčiu ir pirštu pabaksnoju į klaidas…
nors ir pati nesu šventoji, jų darau tikrai (žinoma, daugiausia skyrybos ir stiliaus, bet čia jau nieko nepadarysi).
ir beje, Rokas dar visai neblogai rašo – esu skaičius tooookių rašliavų, kad net mintį sunku suprast per klaidas..

Ayo atsakė:

@Thirteen,
Wa wa, ir ash apie ta paty! kad kartais neina ishshifruoti – kas parashyta. O tikrai nereikia buti Aldonu Pupkiu, kad parashius karta perskaityti ir klaidas zhioplas ishtaisyti. Beje, Rokutis dar megsta kur reikia ir kur nereikia nosines kabineti – tokiu naujadaru pridirba!..
Wien zho! Rokuchio matyt nebeperauklesim… teks pastoviai redaktoriauti! :D Ir kaip mazha kachiuka nosim y kruvele… atsiprashau – klaidele – baksnoti…

Darijus · 03/24/2009 at 5:21 PM

Mumi irgi ant savęs pyksta už klaidas. Tai ėmiau ir parašiau. Pasitikrinau. Dar spausdina ir klaidų neranda. Taip kad čia tik vidinės drausmės klausimas, kai norim galim. Nieko bendro su lietuvių kalbos mokytoju. Ayo ir Thirteen reikėtu lietuvių klasikų originalius rankraščius paskaitinėti. Ypač spudintus mašinėle. Nebūkim pikti, imkim ir rašykim!

Darijus · 03/24/2009 at 5:22 PM

Spūdintus. Ups.

Martynas · 03/24/2009 at 11:03 PM

siulau pervadinti straipsni i “kaip kaunieciai pusiauja sturmavo” :D (be pykcio, su sveika ironija ir baltu pavydu :)

Thirteen · 03/25/2009 at 1:35 PM

Darijau, skaičiau :) aš šiaip ne visada kreipiu dėmesį, bet kartais tiesiog šiaip pasakau, nepiktai… žinoma, kad man kliūva klaidos, bet nekeliu audros stiklinėje dėl to, gi ne viską pati gerai darau :) Žinoma, pasiskaityt kelis kartus tai, ką parašei, LABAI praverčia – kad ir vakar, kai įdėjau straipsnio vertimą savo tinklaraštin, kokius tris kartus dar perskaičiau, klaidelių radau irgi cielas tris 8)

devynis kartus pamatuok… ;)

Comments are closed.