Aš čia, gyva… Nida

Published by Rokas Arbušis on

Dideliuose ekranuose jau net ne ppt/pps, o video matyti įpratusią ir išpaikintą publiką spausdinimo mašinele rašytas tekstas šokiruoja.

Praėjo kiek daugiau nei metai ir vėl kilo noras aprašyti LBS suvažiavimą Nidoje. Ką gali žinoti, kad tai vėl mane išjudins, o gal toks ir teliksiu – kartą metuose nomenklatūrinius įrašus publikuojantis? Nors ne, oficiozas yra , čia išdėstysiu asmeninę nuomonę.

Praėjusiais metais klausiau, ar lietuviai dalyvaus VOR , šiemet jau aišku (ir visus metus buvo aišku – kandidatus rinko), kad dalyvaus. Gaila tik, kad Klaipėda nepateko į žaidimą ir nebus VOR uostas. Šiek tiek liūdna ir dėl to, kad Baltijos šalių komandai stinga lėšų dalyvauti pasaulinėje regatoje, kad ne šios komandos bus pirmasis naujos klasės VO65 korpusas. Bet ne apie liūdnus dalykus kalbėkim.

Pradžiugino – nauja LBS Taryba (gruodį Vilniuje perrinkome) turi viziją ateinantiems ketveriems metams. Nidoje buvo pristatytos gairės, kas keisis ar kur link judės teisėjai, kreiserinis ir sportinis buriavimas, LBS komunikacija. Įdomu pas pačiupinėti dokumentuotas idėjas iš arčiau. Ne kritikai, o supratimui.

Beje, apie kritiką. Jos sulaukė LBS revizinės komisijos ataskaita. Ne vien todėl, kad atspausdinta mechanine rašomąja mašinėle (aš lengvai įgūdžius atgaivinčiau, nematau čia bėdos formoje, nors šiais laikais norisi naujoviškesnių dalykų), o labiau todėl, kad klaidos ataskaitoje pasitikėjimo nekelia faktų tikrumu.

Bet čia ir mes patys kalti – kiekvienais metais visi juokiasi iš komisijos vadovo ir jo ataskaitos, bet kai ateina laikas pakeitimus daryti, naują vadovą išrinkti, pasiūlo tą patį kandidatą. Čia tyčia klouną renkam ar patys klounai esam? [1. Jei kalbėti apie klouną, nuolat oficialiomis progomis vilkintį violetinį (?) kostiumą ne visai neutrali – pasitikėjimo toks žmogus nekelia. Tačiau Gosail.lt klientai apie šį žmogų atsiliepė gerai – tai škiperis, kuris ne tik sumaniai vadovauja, bet ir ir paaiškina, ką ir kodėl daryti reikia. Taip sakė klientai, kurie ir patys buriavime ne naujokai. Tad nenurašykim žmogaus, tačiau jei jis negali atlikti darbo, iš kurio niekas nesijuoktų, kurių galu jį skiriame tam darbui?]

Sakau mes, nes moku mokesčius LBS ir esu narys, tik niekad nebuvau delegatas, todėl rinkimuose kitų kandidatų nesiūliau. Užtat nuomonę tinklaraštyje pasakyti galiu.

Kitas smagus dalykas – aktyvėjanti LBS komunikacija. Bet apie tai kitą kartą, nes teks prisipažinti, kaip garsiai paskelbęs apie dinozauro gaivinimą pats tapau dinozauru…

Ir vos nepamiršau. Nuo 2014 metų gali būti naujas LBS nario mokestis – 120 Lt metams. Gali būti, nes dar turės jį patvirtinti. Nidoje tik pranešta, kad toks planuojamas, bet balsuoti už jį nekvietė. Nors ir ne delegatas buvau, bet bučiau taręs už.

Buvo ir daugiau svarbių dalykų Nidoje pasakyta ir apkalbėta (užstalėje – taip pat), tik mano plunksna atšipo, nespauskit. Nepažadu, bet bandysiu atsigauti.

P.S. Ir dar vienas dalykas. Mano klasiokas – Nidos meras. O mokyklos direktorius – mero pavaduotojas. Who’s The Boss Now?

Categories: Krantas

2 Comments

Vygantas · 03/19/2013 at 11:23 AM

Sveikas priskėlęs…!

Rokas Arbušis atsakė:

Bandau :)

Comments are closed.