Naujų Metų nakties pasaka

Published by Rokas Arbušis on

christmas tree angel

Kadais labai labai seniai, Kalėdų Senis (ar Senelis, ar Senis Šaltis) ruošėsi kasmetinei savo kelionei aplink pasaulį dalinti dovanas vaikams. O pasaulis, kaip visuomet, buvo kupinas bėdų, problemų, nelaimių. Ir tąjį kartą jų nestigo Senelio namuose.

Keturi jo nykštukai suvaidino mirštančius ligonius, pasiėmė nedarbingumo pažymas ir atsisakė padėti. Kai vargšelis bandė pakinkyti elnius, trys iš jų buvo tiek paliegę, jog nieko kito neliko, kaip juos užmigdyti. Dar du šoko per tvorą ir nurūko nežinia kur dangaus platybėmis.

Patyręs nemenką Stresą senelis (kurio amžių sunku nusakyti, bet žmonės tiek negyvena) vistiek bandė į vežimą įkrauti žaislų maišą. Jo rankos ir kojos drebėjo, iš burnos šniokštė atodūsiai, jis vos gaudė kvapą. Maišas išsprūdo iš rankų, nukrito ant žemės ir atsirišo. Visi žaislai, kurių laukė ir badaujantys Afrikos vaikai (o kaip žinia, tiems, kas nevalgo, Senelis dovanų nedalina) pažiro ant žemės.

Morališkai ir fiziškai palūžęs Kalėdų Senelis nukrypavo į savo trobelę kavos ir taurės viskio moralinei pusiausvyrai atstatyti. Tačiau ir čia jo laukė nusivylimas (ar niekšybės). Spintoje jis nerado viskio – kerštaudami už nežinia ką, jį paslėpė nykštukai. Kaisdamas kavinuką, Senelis jį užsivertė su karštu vandeniu sau ant kojos. Be to, šis nukrito ir sudužo į smulkias dalis.

Bandęs sušluoti šukes, Kalėdų Senelis pamatė, kad jo šluotos kutus suvalgė pelės.
Ir tuomet pasigirdo beldimas į duris. Suirzęs, piktas, nusivylęs Kalėdų Senelis nušlubavo link jų. Atidaręs masyvias ąžuolines duris jis pamatė lauke stovintį angeliuką. Už jo nugaros gulėjo nukirsta eglė. Kaip mažylis ją atitempė iki trobelės – mįslė.

Šypsodamasis mažasis gerasis sutvėrimas pasveikino Senelį su šventėmis ir paklausė, ar jis nenorėtų pasipuošti namie eglutės.

Įsiutęs, kad iš jo tyčiojasi kažkoks neūžauga, Kalėdų Senelis stvėrė angeliuką, eglutę ir…

…ir nuo tada kai kuriuose kraštuose atsirado tradicija angeliukais puošti Kalėdų eglės viršūnę.

Visiems linkiu linksmų, gerų, šiltų, smagių, audringų, paslaptingų, seksualių, netikėtų, originalių, svarių, keistų, įdomių 2009-ųjų metų sutikimo švenčių! Ir tokių pat gerų Naujų Metų! Netapkite tokiais angeliukais nei per šventes, nei visais kitais metais! Iki susitikimų po metų, t.y., kitais metais!

P.S. Idėja pasakai nugvelbta iš kolegos „blogerio“ buriuotojo tinklaraščio, o nesupratusiems paskutiniojo šiemet „Ant bangos“ įrašo – pirmasis šio tinklaraščio įrašas.


1 Comment

galileo · 12/31/2008 at 11:21 AM

geriausia seksas ant vandens
nauju metu ir geru ritmisku bangu
visiems visiems as jums linkiu
pagarbiai galileo

Comments are closed.