Provincijos naujienos

Published by Rokas Arbušis on

DSC00572

  • Panevėžio jacthtklubo nario Vytauto nuotrauka.

Užteks čia apie „volvus“, „ambersailus“ ir kitas tolybes rašinėti. Savame (provincijos) kieme metas apsidaryti. Ir štai, maklinėdamas internete, užtikau dvi įdomias žinias.

Pirmoji – birželio 6 dieną bus oficialiai atidaryta Drevernos prieplauka. Iškilmingai, su koncertais ir net savotiška regata.

Lyg pamiršęs, jog prieplauką su kolegomis jau aptarinėjome, puoliau jūrlapiuose ieškoti galimo kelio vandens kelio į prieplauką. Kur tau. Ką ir kalbėjome – uostelis gražus, ale kokia nauda iš jo, jei aplinkui seklu ir su jachta ar didesniu laivu įplaukti neįmanoma?

Na gerai, ne viskas vien buriuotojams skirta – dar yra valtininkai, motoristai. Va jiems ir skirtas naujasis Drevernos uostelis: „prieplauka lauks mažųjų motorinių ir irklinių laivų“.

Kita naujiena (man) – savo navigacinį sezoną (ir jau senokai) Rubikių ežere atidarė Panevėžio buriuotojai. Gegužės 1 dieną atvažiavo vyrai ir damos prie Rubikių ežero, nusileido švertbotus ir „buvo surengta mini regata ir mini šventė“.

Ir dar nuotraukas iš šventės sudėjo į interneto albumą Man tai labai graži jachtutė „Lūgnė“ pasirodė. Ja, manau, ir Kuršių mariose smagu būtų buriuoti. Gal net į Drevernos uostą įplaukti galima.

Žiūrint nuotraukas kiek stebino, kad net ežere buriuojant grotai buvo rifuoti. Neatrodė pagal nuotraukas, kad vėjai dideli siaustų.

Bet, matyt, ir vėjo, ir vietos (niekada ten nebuvau) užtenka, nes birželio 27-28 panevėžiečiai rengia tradicinę ir jau jubiliejinę 25-ąją Panevėžio jachtklubo organizuojamą Joninių regatą-šventę „Rubikiai – 25“.


60 Comments

Nauticalis · 05/20/2009 at 3:41 PM

@Thirteen,

Daiktinių-nuotraukinių tai į Skirmantą Valiulį kreipkis, išdykėle! :P

O dėl nudistų: jei nebuvo “plavkių“, “maudymkių“ ir bikini, tai kaip, tavo nuomone, žmonės maudėsi, ypač kaime, kur visokie dryžuoti triko iš 19a. post Viktorijos epochos buvo deficitas ir prabanga? ;)

Rokas Arbušis atsakė:

@Nauticalis,
taigi su naktiniais iki kulnų ilgomis rankovėmis.

Thirteen,
matai, ne aš vienas pastebiu, kad tamsta esate padūkėlė/išdykėlė :P

Thirteen atsakė:

@Rokas Arbušis, @Nauticalis,

matau jau, kad įvaizdis nepataisomai sugadintas :D bet ai, nuo to tik smagiau 8)
ajo, Valiulio erotikos muziejuje turėtų būt tokių eksponatų (jei tik jis jį tikrai atidarė, o ne vien planas liko..)

Nauticalis atsakė:

@Rokas Arbušis,

O, ne – nesimaudydavo su naktiniais (nebent per filmus apie tą laiką).

Šiaip jau, labai mados ir maudytis atviruose vandens telkiniuose nebuvo, kaip dabar – prausdavosi tik pirtyse, o turškimuisi laiko nebūdavo. Vyrai maudėsi sau – moterys kur atskirai nulįsdavo. Žodžiu, buvo nudizmas. :)

Nauticalis · 05/20/2009 at 3:56 PM

@Rokas Arbušis,

SOJ aš neįdomus, o internetais užimti yra NEETS.

SOJukai nedurni. Štai, žiūrėk, kaip ctrl+U neduoda irgi adreso (arba aš esu visiškas lameris):

Specialiųjų Operacijų Junginys (SOJ) ”Aitvaras”

Nauticalis atsakė:

Neįdėjo nukopijuoto kodo… :D Žodžiu, ten nėra source. :(

Rokas Arbušis atsakė:

@Nauticalis,
pažiūrėjau — aha, saugo jie savo source. bet nieko nėra neįmanomo :) klausimas tik — kiek reikia.
tu parašyk man el.laišką, ko tau reikia. aš ne programišius ir ne hakeris, tad nebandysiu nieko laužti. bet yra kitų kelių pabandyti gauti :)

ale man linksma truputi, kad SOP saugojo tą nukritusį ruskių “migą”.

Nauticalis atsakė:

@Rokas Arbušis,

Man reikia dviejų nuotraukų: vienoje varo “tūzikas“ su SOJ ir plevėsuoja KJP vėliava, o kita – kur du eina molu, o ant laivo pirmagalio iškelta giuisas – raudona su vyčiu. Nors šiaip jau, neskubu – straipsnio tai dar nėra.

Saugojo jie ne MIG, o SU-27, bet tai perimetro apsauga visuomet užsiima Kauno Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas (jie yra SOJ sudėtyje). Žaliukų (YPT) ten nebuvo – ne jų darbas… :)

Rokas Arbušis atsakė:

@Nauticalis,
dėl foto pažiūrėsiu. dėl lėktuvo — suklydau marke.
SOP foto albume patys giriasi saugoję perimetrą. ir ar SOP yra jėgerių sudėtyje, tai abejoju. bet nematau reikalo ginčytis/aiškintis :)

Nauticalis atsakė:

@Rokas Arbušis,

Atvirkščiai: jėgėriai yra SOP sudėtyje ir SOJ “Aitvaras“ sudėtyje saugo dažniausiai perimetrą. :)

Comments are closed.