Sekmadienio įdomybės #9

Published by Rokas Arbušis on

Piratų kruizas

somali pirates safai [www.arbusis.lt]

Norite patirti tikrą andrenalino antplūdį? Išsiruoškite į jūros safarį susitikti akis į akį su tikrais Somalio piratais! Tikėti ar netikėti tokia reklama — kiekvieno reikalas.

Man kaip humoras atrodo pasiūlymas lėtai plaukti laivu šalia Somalio pakrantės ir vilioti piratus. O kur dar ginklų nuoma ir pinigų gražinimas už nepanaudotus šovinius.

Olimpiados bilietai

Weymouth-and-Portland-National-Sailing-Academ_1958666

Kovo 15 dieną bus pradėti platinti bilietai į Londono Olimpines žaidynes 2012 metais. Čia tik dabar atrodo: ui, kaip dar toli. Nespėsi apsižiūrėti, o jau ir Rio žaidynių atidarymą stebėsi…

Yra „buriuotojiškas“ bilietų anonsas . Pažiūrėjau kainas: palyginus su kitomis sporto šakomis, bilietai į buriavimo renginius pigūs. Tik kaip žiūrimą? Per ekranus ar į laivus sodina?

Olimpinė Londone regata vyks Weymouthe. Buvę sako, kad ten kaimas. Norėčiau aš į tą kaimą.

Lamborghini motorlaivis

Lamborghini poweryacht

Išskirtinių automobilių gamintojas Lamborghini ir dizaineris Mauro Lecchi kuria 50 pėdų ilgio katerį, kuris gaminamas iš anglies pluošto ir bus lengvesnis nei tokio paties dydžio aliumininis ar stiklo pluošto korpuso laivas.

Kateryje gali būti sumontuoti varikliai nuo 550 iki 650 (vienur buvo ir ~900) AG turbodizeliniai varikliai.

Tas žvėriukas ant vandens, kurio dizaine dizaine panaudoti kelių Lamborghini automobilių modelių akcentai, tikrai spėrus. Lygiu vandeniu.


2 Comments

Donatas · 02/20/2011 at 1:54 PM

tose vietose daug idomiu dalyku. kalbu apie weymouth/Portsmouth ir apskritai dorseta. Sia vasara teko ten pabuvoti tai vien virpuliuka varo tai kad vaziuojant keliukais pilna uzrasu “neissuk is kelio, saudymo zona” arba “atsargiai tankai”. ten pilna tanku poligonu bei testavimo zonu. Grazios vietos su staciais “fiordikais” krantais. O del buriavimo…. neteko ten buriuot.

Rokas Arbušis atsakė:

@Donatas,

pavojingos zonos? ėhė, reikia būtinai nuplaukti. patirties švartuotis poligonuose ir kurti ten laužus yra.

Comments are closed.