Aš žiūrėdamas TV juokiausi. O jūs?

Published by Rokas Arbušis on

justas1

Tai, apie ką galimo buvo nujausti, vėliau sklandė gandai, o dar vėliau patvirtino oficiali informacija, įvyko – mėgėjiški humoristų pasirodymai iš klubų emigravo į televiziją.

Iš vienos pusės – patogu. Sėdi šiltai sau namie, krizeni „teliką“ žiūrėdamas. Iš kitos pusės – dingo toji klubinė „underground“ dvasia.

Persikraustęs į TV mistinio susiėjimo „Du kavos“ humoro vakaras „Tribūna“ virto „Humoro klubu“ ir, mano (!) galva, kaip ir išėjo iš tinklaraštijos brolijos (blogosferos) ribų. Nors galima spėti, kad vertinimų sulauks gerokai daugiau, nei anksčiau. Tad aš nevertinsiu. Juolab, kitaip nei kai kas manė, niekas manęs nei prašė, nei samdė tai daryti. Dariau savo malonumui, nepretenduodamas į profesionalią kritiką.

Tad trumpai (išlaikant senąjį stilių):

Modestas Vaišnoras. Aš jo istoriją apie kelionę į Egiptą jau girdėjau (ir užsiminiau apie kontekstą), bet tikiu, kad prie žydrųjų ekranų (o kokios spalvos LCD, plazminiai monitoriai?) žiūrovams buvo juokinga.

Juozas Erlickas. Ar ne jis pats sau sugalvojo „gyvojo klasiko“ etiketą? Tinka. Kaip ir „liūdnojo veido humoristas“. Nuolat skaitau jo tekstus ir jo humoro jausmo kiek pavydu. Klasiška.

Giedrius Drukteinis. O žodį „pyderas“ galima transliuoti TV? O ką jis veikia/-ė interneto pažinčių portaluose? Verslininkų klausimas „kas geriau – kulka, kilpa ar žiurkių nuodai?“ aktualus ir taiklus. Bet po kurio laiko taps kasdienybe.

Ramūnas Cicėnas ir Giedrius Savickas. Jei šian prie manęs būtų prikibęs toks įkyruolis (Ramūnas), būčiau ne juokais susierzinęs. Ir nemokėčiau taip netariant nė žodžio, bet įtaigiai reaguoti (Giedrius). Aktoriai profesionalai.

Justas Jankevičius (nuotraukoje). Jau po pirmojo matyto vakaro sakiau – jis man bene labiausiai patiko iš visų matytų (Modestas nesiskaito – jis būdavo vakarų vedėjas). Patiko ir dabar, gal net per trumpai. Jau buvau sunerimęs – o kur tradicinė alkoholio stiklinė? Yra! Tik neerzinant įstatymų sargų ir TV bosų, susukta į popierių.

Pagal ekrane rodytus žiūrovus ir tarp jų sėdėjusius (ar tikrai ne vieną?) mėgėjus humoristus spėju, jog vienu ypu nufilmuota medžiagos bent trims laidoms į priekį. Lauksime kitų. O pačios laidos, kaip TV produkto (oho vinjetė su kokia mintimi!), operatoriaus darbo (kur buvo jo akys, kai Modestas rodė, kokio dydžio buvo (išduosiu) neūžauga viešbučio patarnautojas?), ar TV formato (kam tas rėmelis?) ir vedėjo Marijono Mikutavičiaus (kaip gyvas, Marka?) nekritikuosiu. Tai jau profesionalų darbas.

Не царское это дело в… Kitaip tariant, jei kas manė, kad užėmiau kritiko postą, tai težino – atsistatydinu. Mėgausiuos lietuvišku humoru ir taip.

P.S. Na tikrai juokiausi. Ne visos laidos metu, bet buvo juokingų epizodų.


14 Comments

asia · 01/06/2009 at 11:22 AM

rokai, aciu uz pozityva:)
scenoje “tribuna” vyks ir toliau, ir tas yra svarbiausia.

Ayo · 01/06/2009 at 9:12 PM

Krize. Lietuvoje – K.R.I.Z.E.
Jeigu jau viena ish didzhiausiu TV vos ne prime-time’u rodo toky ….ghhhhfrrr…
ztkp.lt paskaichius Aido Puklevichiaus pasisakyma, atseit kritikai negali kritikuoti “tribunos” ar “Humoro klubo”, nes yra mate tik rusishka “Comedy club”, kuris yra tik niekingas Londono ar NewYork’o comedy club’u pirstelejimas.
Neteko buti tuose klubuose… Teko matyti video, su Jerry Seinfeld pasirodymais. Stebetinai profesionaliai dirba su publika. Deja lietuvishkoje scenoje to nepamatysi… Ir taip ir bus, tol, kol karta uzheje y padoru kluba, galvosime, kad ta paty galime padaryti ir ish Pashikuchiu bazhnytkaimio kiaulidzhiu… Deja tam reikia ne tik drasos uzhlipti ant scenos, bet ir profesionalumo.
Beje, zhiuredamas TV laida, nusijuokiau ir ash … kai vedantysis pasiule zhiureti laida ir po savaites… Ji buvo ishtarta profesionaliai, laiku ir vietoje!

Rokas Arbušis · 01/07/2009 at 10:58 AM

@asia

jū velkom :)
aha, regis vyks “Tribūna” scenoje (ir filmuos). reikės nepražiopsoti :)

@Ayo
sveikas, kaimieti! sveikina tave pasaulio piliečiai, kurie neturi įpročio piktai lyginti profesionalų ir mėgėjų :)

Ayo · 01/07/2009 at 11:02 AM

Tu geriau papasakok kada tie neprofesionalai nulips nuo TV :)
Ir kada “Tvartas” gyvai bus?

Rokas Arbušis · 01/07/2009 at 12:15 PM

@Ayo
o ką aš žinau. aš gi ne prodiuseris. man tv ir dulkes renka, ir kartais pralinksmina, tiek ir težinau.
a, dar cnn kartais buriavimą rodo.
ui, fūlė dar.

Ayo · 01/07/2009 at 2:08 PM

o tai jau kaboke nebelips nieks ant scenos? Viska Trioshkes pradiuseriai nupirko?

ztkp.lt (Paulius) · 01/07/2009 at 6:31 PM

Lips, dar ir kaip. Rytoj bus daugiau naujienų.

Ayo · 01/07/2009 at 7:00 PM

Kaip supratau suzhinoti kada ir kur tas bus – net kankinant viduramzhiu priemonemis – nera galimybiu!

ztkp.lt (Paulius) · 01/07/2009 at 7:02 PM

Šiuo metu – taip. Nors nieko paslaptingo. Kitą trečiadienį tamstoj.

Voveryte · 01/18/2009 at 4:20 AM

E, chebra, a Justas tik nebus naujas svajoniu jaunikis?

žmogus · 01/19/2009 at 8:46 PM

DAR TOKIOS ŽEMO LYGIO LAIDOS NETEKO MATYTI. GERAS ŠŪDAS.
KALBĖTI APIE ATRĄ GALĄ MAŽA PAVADINTI BLONDINĖMIS AR BLONDINAIS, TIESIOG VIŠTU IR KVAILELIŲ VAKARĖLIS.
TELEVIZIJA RYTASI I PIGAUS 1992 LAIDŲ ŠOU.
SAVIVEIKLA.

Rokas Arbušis · 01/19/2009 at 11:28 PM

žmogau, nevaryk ant 1992 (ir vėlesnių) TV humoro laidų – aš pats ‘bentski show’ filmavausi :)

Voveryte,
o svajonių kam? :)

Marija · 03/22/2009 at 5:35 PM

Tiesiog norejau pasakyt,kad zmogus susirgo “zwaigzdziu” liga, ish scenos shaukti barmenui,kad atneshk man Cuba Libre, yra nemandagu… Shaukti mentams kai gavai i gavla,kad : Ash Justas ish teliko, humoro klubo, mane zwaigzde sumushe…” Na pardon… gal liezuvio nepalaikei,kur reikejo?!?

Ayo · 03/23/2009 at 11:01 PM

Ayo!
Rokutis uzhmirsho apie jumoristus rashyti!
Shian zhiurejau ta kluba ir Justuko pasirodyma rode… kal tos Cuba Lybre per daug buvo, bet visai bichas liezhuvio nebevarte…

Comments are closed.