Būčiau pralošęs lažybas

Published by Rokas Arbušis on

Sevenstar Round Britain & Ireland Race 2010 Start from Cowes Ambersail

Realu. O aš maniau, kad fantastika.

Antra vieta prestižinėje regatoje, nurungiant nemažai profesionalų (į priekį pabėgus tik didesniems ir greitesniems laivams).

Prisipažinsiu, netikėjau, kad „Ambersail“ „Sevenstar Round Britain and Ireland“ regatoje užims II vietą. Nežinau kodėl netikėjau. Veikiau empyriškai, nei protu svarsčiau, kad užims V-VII vietas. Klydau ir šįkart klysti buvo malonu.

Bet ir neatmečiau galimybės, kad lietuviai gali būti tarp prizininkų. Šis jausmas dar labiau sustiprėjo įpusėjus regatai, kai jau ieškojau kur galėčiau pastatyti už III vietą. Ir vis tiek būčiau suklydęs.

Sveikinu įgulą, pakilusią taip aukštai regatoje, kur rekordininkai gerino rekordus.

Ir apie ryškias raudonas bures — teisingai pastebėjo jonelis: štorminį stakselį ir triselį „Ambersail“ kėlė pagal varžybų reglamentą. Neužtenka pasakyti, kad turi štromines bures ar burmaišį parodyti, reiklųs britai liepė ir iškelt.

Tai tik parodo, kiek rimtos lenktynės. Kurioms britų medios dėmesio netrūko, o ir spalvotomis burėmis nepritrauksi. Jie dar ne tokių yra matę.

Beje, gražiai parašyta apie „Amebrsail“ regatos rengėjų puslapyje.

„Ambersail“ įgulą, vadovaujamą kapitono Simono Steponavičiaus, sudarė Ramūnas Bložė, Regimantas Buožius, Arūnas Burkšas, Artūras Dargis, Linas Ivanauskas, Paulius Jeršovas, Klaudio Kliučinskas, Jonas Krivickas, Regimantas Malakas, Gintautas Milevičius, Arvydas Paunksnis, Raimondas Šiugždinis, Kajus Tamkvaitis, Rokas Vaičiūnas ir Dominykas Vizbaras.

Prizininkai iškart po finišo, kai dar oficialiai nebuvo patvirtinta, jog jie laimėjo II vietą:

Ambersail igula_po finiso


1 Comment

SailingBoy · 09/02/2010 at 9:33 PM

Prisipazinsiu, ir as netikejau, nes puikiai zinom, kad buriavime reikia ilgu metu, kad komanda dirbtu kaip laikrodis ir siektu tokiu rezultatu. Bet tuo labiau dziugu, kad mes klydome, ir, kad vyrai yra tokiam lygyje!!!

Comments are closed.