image007 (c) AFP

Jau žiojausi rėkti, kad niekur nėra informacijos apie savaitgalį vykusią regatą „Rudeninė Baltija 2008“. Bet radau pats.

Maloniai operatyvumu nustebino LBS – yra xls failiukas su rezultatais. Bet keistai truputi – kapitonai įvardinti, o kokiomis jachtomis plaukia – ne.

Regatą rengė „Ostmarina“, per juos telefonu susisiekiau su Osvaldu Kudzevičiumi. Jis patikslino tai, ką numaniau: kurie kapitonai kokiomis jachtomis plaukė.

Taigi regatoje startavo:

  • Marijus Eidukevičius – „Vakarė
  • Aida Milvydaitė – „Šatrija
  • Šarūnas Sodeika – „Jigi Jigi“.

Distancija: Klaipėdos priėmimo boja-Liepojos priėmimo boja ar atgal į Klaipėdą. Finišo nepasiekė „Šatrija“. Pasirodo, neseniai į Lietuvą atplukdytas laivas dar neturi pilno burių komplekto – burių stipriems vėjams. Tad esamos buvo per didelės ir jachta grįžo apsukusi Klaipėdos priėmimo boją.

O „Vakarė“ ir „Jigi Jigi“ suplaukė visą distanciją ir grįžo naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Pagal perskaičiuotą laiką (16 val. 21 min. 21 sekundė) laimėjo „Jigi Jigi“, „Vakarės“ perskaičiuotas laikas – 17 val. 16 min. 19 sek.

Nuotraukų Osvaldas sakė neturi. Leido įdėti bet kokią. Netgi su rudeniniu medžiu :) Tad ir įdėjau ne visai susijusią su buriavimu, bet tikrai – su šalta jūra :)

P.S. Uostamiesčio dienraščiuose Klaipėda (Osvaldas vėliau patikslino, visgi laikraštis aprašė regatą, tik aš nemokėjau ieškoti) ir „Vakarų Ekspresas“ apie jų panosėje vykusią regatą šiandien neradau net užuominos.