„Ragainė II“ jau Ramiajame vandenyne

Published by Rokas Arbušis on

P1010165

Kovo 11 dieną pranešęs, kad aplink pasaulį plaukiančios jachtos „Ragainė II“ korpusą skalauja Ramiojo vandenyno bangos, jos kapitonas Andrius Varnas daugiau informacijos pašykštėjo. Bet pažadėjo jos greitu laiku.

Tad „copy-paste“ iš senojo Minijos jachtklubo puslapio :

Sveiki,

Pagaliau „Ragainė II“ jau Ramiajame vandenyne. Stovime išmetę inkarą įlankoje šalia paskutinės Panamos žemyninės salos-pusiasalio – Isla Flamenco. Tolumoje boluoja Panamos sostines – Panamos dangoraižiai. Šalia taip pat inkarus nuleidusios stovi gal 30 jachtų, besiruošiančių Ramiajam vandenynui.

Panamos kanalą pavyko perplaukti labai sėkmingai ir paprastai. Apie tai kiek vėliau.

Dabar dar turime pasipildyti maisto, daržovių, kuro ir vandens atsargas, įsigyti Ramiojo vandenyno jūrlapių ir galėsim startuoti link Galapagos salyno.

Linkėjimai visiems.

„Ragainė II“ sveikina visus tautiečius su KOVO 11-osios švente. Dėka gi mūsų Nepriklausomybes mes galim dabar laisvai susipažinti su šiuo nuostabiu pasauliu…

SU ŠVENTE!

  • Isla Flamenco, Panama
  • 08°54.63’N: 079°31.49’W
  • 13 00 UTC, 11 KOVO

O nedidelės rezoliucijos nuotraukas, kaip buriuotojams sekėsi plaukti Panamos kanalu, žiūrėkite jų tinklaraštyje.


1 Comment

Aivaras · 03/15/2009 at 7:48 PM

Smagu dieduliui.. Bet tuo paciu manau visiems aisku, kad brangiausia gyvenime laikas, todel nelabai daug kas gali svajot apie toki malonuma aplink pasauli plaukt.. Bet nerealus potyris, bandau bent pasvajot :)))

Comments are closed.