Sintetinis buriavimas

Published by Rokas Arbušis on

sail_simulator

Buriuoti nerizikuojant sušlapti. Bet nejaučiant vėjo ir vandens. Tai įmanoma buriavimo simuliatoriuje, kurio principas – kaip ir lėktuvų treniruoklis.

Sėdi „jachtoje“, kuri pritvirtinta prie specialaus judančio pagrindo. Žiūri į ekraną (didelį ar mažesnį), kuriame kompiuteris modeliuoja tavo plaukimo vaizdus, o visas įtaisas juda lyg tikrai buriuotojum. Ir „plauki“ sau prakaitą liedamas.

Buriavimo treniruoklio konstruktorių teigimu, tai puiki parankinė priemonė supažindinti vaikus su plaukimu ir pripratinti jų nebijoti judančios jachtos. Be to, treniruotis galima žiemą vasarą, po darbo, su draugais – puikus užsiėmimas vietoje treniruoklių sporto salėje.

Ir dar vienas privalumas – kompiuteris modeliuoti konkurentų taktiką ar, dar geriau, atskleidžia ir įvertina tavo paties plaukiojimo įgūdžius. Teigiama, kad gal net geriau, nei tikroje jachtoje.

Australijoje išrastas, toks treniruoklis naudojamas jau daugelyje šalių. Būtų pas mus, mielai pasinaudočiau. Beje, gamintojai siūlo įsigyti tokį simuliatorių. Tik kainų nerašo.

Ačiū Mariui I. už nuorodą.


6 Comments

Nauticalis · 02/04/2010 at 10:03 PM

…o trenerio asistentas nepatingi užpilti kibirą vandens ant galvos karts nuo karto – dėl tikrumo pojūčio… :)

Marcius · 02/05/2010 at 8:16 AM

Na, po to, kai atsirado bealkoholinis alus, tai panašu jau į antrą žingsnį link guminės moters..

Marius atsakė:

@Marcius, Jo cia is tos pacios operos…

Ayo · 02/05/2010 at 10:29 AM

Po teisybei, pastatyti 6 ventiliatorius/fenus, kad dar ir vejo krypty jausti – nera labai nei brangu, nei sudetinga! O naudos manau duotu..

Ricardas · 02/05/2010 at 5:08 PM

Geras, galvojau kad kazkas panasaus turi buti

tomshas · 02/06/2010 at 1:02 PM

Na toki grazuoli maciau siemet boots.de parodoje Diuseldorfe. Tik ten be ekrano, o su galingu ventiliatoriumi, pastatytu priesais laiveli. Vaikai “turskesi” ten visa diena, vendavo, halsavo, krienavo, “pjove” ir t.t.

Comments are closed.