Varžybų liko… dvi regatos! Trys?! (pataisyta ir papildyta)

Published by Rokas Arbušis on

Buriavimo sezonas Lietuvoje jau tikrai į pabaigą. Beliko paskutinės oficialios (bet nebūtinai LBS kalendoriuje) varžybos: „Paršelio“ regata spalio 25-26 dienomis (regis, distancija nelabai pasikeitė) ir tą patį šeštadienį Kauno kreiserinių jachtų čempionato finalinis, devintasis etapas – Navigacijos užbaigimo regata.

Vilniaus jachtklubas skelbia, kad spalio 25 dieną dar vyks „Match Rase 2008“ etapas, o spalio 18 dieną vyko „Krištolo taurė“. Apie jos rezultatus iš savo kampo šiek tiek rašoma jachtos Ragas“ tinklaraštyje. Šiandien (spalio 21 d.) apie tai skelbia ir „Lietuvos rytas“:

Prizininkai:

• „Vėtra“ (kap. Linas Baublys)
  • „Vėjas plius“ (kap. Vaclovas Baravykas(
  • „Centilla“ (kap. Edgaras Kaminskas)

From Traku jachklubasNuotrauka iš vasarą Trakuose vykusių varžybų

O aš jau maniau, kad Vilnius jachtklubas, regis, finišavo spalio 11 dieną (tądien, kaip mes Užupyje „Bitlo“ surengtame kulinariniame simpoziume gardžius patiekalus gaminome, o kai kurie buriuotojai vakarop po regatos atvažiavo). Kaip rašo „Lietuvos rytas“, tarp 21 burlaivio savo klasėse nugalėjo:

• Vėtra“ (kap. Linas Baublys)
  • Centilla“ (kap. Edgaras Kaminskas)
  • Taip“ (kap. Saulius Sabaliauskas)

Praėjusį savaitgalį Kaune vyko sportinių (ne kreiserinių) jachtų regata „Kauno buriavimo sezono uždarymas 2008“. Jos rezultatus skelbia Kauno miesto buriavimo mokykla „Bangpūtys“. Nelabai patogu atskiras bylas atsidarinėti, tad pirmuosius pagal klases išvardinsiu:

• Povilas Ramanauskas

Rugsėjo pabaigoje Kaune finišavo RS 280 čempionatas, o spalio pirmąją savaitę su stipriu vėju ir štiliais permainingai vyko „Rudens vėjo“ regata. Uostamiestyje varžybų sezoną „Rudens Baltijos“ regatoje užbaigė trys jachtos (startavusios, finišavo dvi).

Tiesa, visai nežinau „vėjagalvių“ – burlentininkų ir kaitininkų sezono. Bet jiems, spėju, varžybos dar ilgai tęsis. Kat tik vėjo būtų. Na, o jei gamta leis, tai gal žiemą sulauksime gero ledo ir pavyks ledrogėmis čiuožti.