Geriausios 2015 metų nuotraukos

Published by Rokas Arbušis on

Geriausios 2015 metu nuotraukos. RRA. 0

Awesome pic, is it?

Kokios geriausios 2015 metų nuotraukos? Kiekvienas rinksis savo. Iš asmeninių albumų ar iš kitų žmonių (nūnai jau ir ne tik žmonių) darbų. Metų pabaigai tokių albumų bus apstu.

Mano geriausių 2015 metų nuotraukos sugulė į naują albumą Flicr servise. Ne viskas susiję su buriavimu. Bet dauguma, be abejo.

Didžioji dalis nuotraukų darytos išmaniuoju tapšnuku – iPhone5s. Turiu ir mėgėjui neblogą veidrodinį Canon, bet išmanusis dažniau su manimi.

Nieko tokio, jei tarp milijardų nuotraukų maniškės neišplauks į Olimpą – jos man yra geriausios ir to užtenka. Jei kam dar patiks – irgi gerai. Pats suprantu, kad ir tarp atrinktų, o jos turėjo įveikti piktą mano vidinį cenzorių, yra greit pasimirštančių. Bet pats matau ir jaučiu, kad nuotraukų kokybė kasmet gerėja.

Žemiau (ir toji, viršuje, tik ši nepraėjo) pateikiu tas nuotraukas, kurias atrinkau žurnalo “Vėjo3!” 2015 metų nuotraukų konkursui:

On top

Stiebai

Piratų laivas

Audra virš Gdansko

Reide

Dar vienas interneto servisas, kurį naudoju nuotraukoms – Instagram. Savo erdvėje ten dedu tai, kas akiai gražu, nuotaiką atitinką ir ką pagražinti su filtrais galiu. Tai dar vienas geriausių 2015 metų mano nuotraukų albumas – ten sukrenta jau atrinkti, redaguoti kadrai.

P.S. Senokai dirbau su WP, tai kol kas neradau kaip korektiškai nuotraukas post’e atvaizduoti.

Categories: Krantas