Humoro trupiniai

Published by Rokas Arbušis on

Kodėl trupiniai? Tiek liko nuo pyrago. Dalį pats pražiopsojau, o kitą dalį šiaip ne taip iš pasirodymų sužvejojau.

Nuėjęs į humoristų mėgėjų pasirodymus „Tribūna Open Mike“ ne televizijos laidai, sutikau seną bičiulį. Jis paklausė ar buriuoju. Žinoma, turėjau ką pasakoti. Tai ir kalbėjom apie buriavimą (jis nagus prikišęs prie Baltic Sprint Cup viešinimo).

Dar kalbėjom apie blogerius, twiterius, eresėrius, piarščikus, komentarščikus ir kitas nūdienos interneto aktualijas. Susizgribom, kad pražiopsosim humoristų pasirodymus. Beveik ir pražiopsojom – iš pirmos dalies spėjau išgirsti tik naują seno anekdoto apie estų lėtapėdiškumą versiją.

Žiūrėdamas antros dalies pasirodymus svarsčiau, jog aš scenos naujokų vietoje prieš į ją lipdamas pasinaudočiau Lyga.lt patarimu – save nusifilmuočiau ir po to tyrinėčiau, ką darau negerai. Šiais filmuojančių mobiliakų laikais tai paprasta.

Pavyzdžiui, vyras su barzda ir akiniais pasakojo įdomius politinius pokštus (arkliško humoro mėgėjams jie nepatiks – subtilūs) ir nuolat mindžiukavo scenoje pirmyn-atgal. Lyg bijotų kažko.

Zbignevas (ar čia tas, kurs amerikonišką faką rodė Lietuvių kalbos komisijai?) pasirodymui idėją sugalvojo neblogą – kaip lopšines sudainuotų popatlikėjai pagal geriausius savo kūrinius. Bet dirbti scenoje jam dar reikia mokytis. Per daug ar per mažai prieš pasirodymą išgerto brendžio?

Beje, šalia manęs stovėjęs vaikinas merginai (Laura, ten buvai tu?) kalbėjo, kad trečiasis Zbignevo pasirodymas buvo kur kas geresnis, nei ankstesnieji. Puiku, jei tobulėja. Dar parepetuos ir gal galės į TV ekranus žengti.

Nes kaip scenoje galima laisvai jaustis parodė jau humoro žvaigžde tampantis (?) Justinas. Jis tikrai nesiruošė vaidinti? Nesitiki. Bet jei tai tikrai ekspromtu suvaidinta (striukės taip ir nenusivilko), tuomet šaunu. O politiškai nekorektiškas tekstas, kurio, aišku, TV nepraleistų, mane užvežė. Mes turim daug panašumų, Justai :)

P.S. Filmukas — taip, iliustracijai. Šypsenai ir geresnei nuotaikai.


4 Comments

pamušalas · 02/19/2009 at 2:23 PM

video labai geras. Primena situacijas, kai 10 Lietuvos buriuotojų nesustodami keiktis keliasdešimt minučių švartuojasi. O tuo pat metu du šimto metų jubiliejų atšventę vokietukai su klasikinių linijų jachta ramiai ir tiksliai prisišvartuoja. Tradicijos.

Laura · 02/19/2009 at 4:33 PM

Ne, ne aš:)

bitlas · 02/19/2009 at 8:47 PM

che smagus video

esu kazkur mates analogiskus kaip kurioje salyje masinos parkuojasi
tai sis rodos primine italija kur milzinisku greiciu atlekia auto stabdo ir isuka i vienos auto tarpa nekliudydama aplinkiniu

Donatas · 02/20/2009 at 10:41 AM

Kaip sakė vienas pažįstamas skipperis: ‘First rule of sailing: look cool in the harbour’ :))

Comments are closed.