Kai nori – gali

Published by Rokas Arbušis on

Bumeranger

Nekalkime prie kryžiaus pasieniečių, visgi jie ne tik Rusijos sieną nuo pažeidėjų iš Lietuvos saugo ir į bėdą pakliuvusius baudžia.

Kad praėjusį sekmadienį pūstelėjo šiokia tokia audra, manau, sutiksite. Jos metu Kuršių mariose į bėdą pateko žvejai – ties Ventės ragu netoli kranto užgeso vienos guminės valties variklis, ir ją pradėjo nešti marių link (nunešė apie 2,5 kilometro).

Praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (žiūrėti rubrikoje paros įvykiai):

„Į pagalbą atvykęs pasieniečių gelbėjimo laivas „Bumeranger“ 17.07 val. partempė valtį prie kranto ir perdavė vietos žvejams. Niekas nenukentėjo“.

Patys pasieniečiai taip pat informuoja apie savo vykdytą gelbėjimo operaciją :

„VSAT pareigūnai 44-erių vyrą ir 58-erių moterį išgelbėjo ir pasirūpino, kad jie bei bei guminė valtis sėkmingai pasiektų krantą.“

Kas žino, kaip būtų buvę, jei žvejus būtų nunešę link sienos ar, neduokdie, už jos.

Beje, tame pat VSAT pranešime rašoma ir apie tai, kaip pasieniečiai pričiupo du juos įžeidinėjusius vyrus, kurie dėl to bus baidžiami. Jei šie „velnio lašų“ padaugino ir „fakus“ pasieniečiams rodė, tai sutinku, tokius bausti reikia. Ir teisinga, kad ne juos plukdęs kapitonas baudžiamas.

Tad ne visi pasieniečiai blogi, o uniformą gerbti dera. Kaip ir įstatymų laikytis. Štai mano nauja kolegė blondinė šįryt skundėsi, kad apie 50 km/h viršijusi greitį neišsisuko nuo baudos nei kažkokio policijos viršininko pavardę minėdama (mums nesako, kokią), nei kyšiu. Aš tokį pareigūną geru vadinu. Ne visi jie kyšininkai. Kaip ir ne visi vairuotojai greitį viršija.


1 Comment

Ayo · 07/20/2009 at 3:49 PM

Vienas dalykas nudzhiugino!
Buvo ishgelbeti ne tik zhmones, bet ir ju turtas (gumine valtis)! Reishkia ne viskas jau teip blogai toj VSA tarnyboje…

Comments are closed.