Kalėdinis buriavimas

Published by Rokas Arbušis on

kaledos_36

Lietuva. Kai traukėm iš po eglučių dovanas ir džiaugėmės sniegu, keli Vilniaus buriuotojai surengė tikrą Kalėdinę regatą. Pirmi startavo, pirmi ir finišavo. Sugalvojo, nuvažiavo, nusileido į vandenį jachtą ir apiplaukė Galvės ežerą. Kaip pasakojo plaukęs Andrius Virbickas, šalta visai nebuvo (žinoma, vyrai „šildėsi iš vidaus“). Jachta apiplaukė visas vilniečiams buriuotojams žinomas vietas.

ragaine II barbados

Atlantas. Andrius Varnas ir jo jachtos „Ragainė II“ įgula jau šildosi Karibų saulėje – kelionės aplink pasaulį dalyviai išmetė inkarą Barbadoso saloje. Kelionėje per Atlantą buriuotojai tiek prisigaudė žuvies, kad nuo fosforo jau patys turėtų šviesti tamsoje. Bet pasiilgo kitų gėrybių, kurių dabar, krante, gaus su kaupu.

ambersail adelaide

Indijos vandenynas. „Ambersail“ II etapo įgula Kūčias sutiko vandenyne, o IV etapo įgula – su Adelaidės lietuvių bendruomene. Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ą, prasidėjo ketvirtojo etapo kelionė.

rolexCUP

Australija. Gruodžio 26 d. startavo dar viena garsi pasaulinė regata – „Rolex Sydney Hobart Yacht Race 2008“. Nuo Australijos didmiesčio Sidnėjaus iki Tasmanijos salos distancija, žvelgiant į pasaulio žemėlapį, nėra ilga. Tačiau šios varžybos – vienos įdomesnių ir sunkesnių, o Tasmanijos jūra tikrai ne vos raibuliuojantis ežeriukas.


2 Comments

bitlas · 12/27/2008 at 2:04 AM

dar angliskai buriavom
visiem geru metu

Ayo · 12/27/2008 at 1:38 PM

Teip teip!
Rokuti uzhmirshai Traku Kaledines regatos uzhdarymo shvente su keptu avineliu Separatisnes Kriviu respublikos pagrindineje dainu ir shokiu estradoje!
Visiems Linksmu shvenchiu ir TIKRAI geru ateinanchiu metu!

Comments are closed.