Vidury Atlanto – grakščios čiabuvės ir lenkiškas „Cetusas“

Published by Rokas Arbušis on

RagaineII- Cape Verde

Štai ko reikia plaukti į Žaliojo Kyšulio salas – gražių afrikiečių moterų! Ir kai kurie buriuotojai to plaukia.

Ne, ne mūsų „Ambersail“, ten buvę lapkričio pabaigoje ar gruodžio 7 dieną iš Žaliojo Kyšulio salų link Pietų Amerikos išplaukusios „Ragainė II“ įgula. Bet jos kapitonas Andrius Varnas pasakoja intriguojančių ir įdomių nutikimų:

„Mindelo uostas paliko neblogą įspūdį. Labai gražios merginos, dideles maisto kainos, pilna prašančių pinigų ir susirinkusios jachtos iš viso svieto. Aš rytais anksti keldavausi tai matydavau kaip iš jachtų išeina grakščios čiabuvės, kurios, aišku, ne apie buriavimą kalbėdavo naktį jachtose“.

Vualia! Ar gi ne dar viena, pikantiška, priežastis plaukti į Žaliojo Kyšulio salas, bet ne į sostinę Prają? :)

O jei rimčiau, vidury Atlanto Andrius pamatė vieną įdomią jachtą, lietuviams buriuotojams gana žinomu pavadinimu „Cetus“. Jachta – su Prancūzijos vėliava. Bet įdomiausia, jog tai ir yra lenkų statybos „Cetus“ klasės jachta! Juk tokiomis jachtomis „Audra“ ir „Dailė“ (kartu plaukusi „Lietuva“ – jau kitos klasės) 1989 metais Lietuvos buriuotojai leidosi į istorinį žygį per Atlantą.

Pasak Andriaus, prancūzai „Cetus“ (gamyklinis Nr.1) plaukia į Karibus. Keikia lankų statybos denį, nes kai pila per jį bangos, viduje viskas šlapia. Bet iš principo laivu patenkinti.

Gruodžio 7 dieną kelionę pratęsę „Ragainė II“ buriuotojai susipažino su žuvimis skraiduolėmis, mėgaujasi ramiu Atlantu, gausiu doradų laimikiu ir svarsto, kad gal net Naujuosius metus sutiks tarp bangų, jei vėjas nepakils.


4 Comments

Aivaras · 12/10/2008 at 5:09 PM

Na, man vietines moterys paliko sakyciau, svelniai tariant, nekoki ispudi. Ir netikiu, kad toje saloje kitaip nei SAL’e. Manau, tais pats. Budavo pilna diedu, pensininku, vaiksciojancio su vietinemis juodckemis, bet tai tikrai nera tos grazios nudegusios mulates ar kokios ten svajoniu afrikietes:) Caboj jos tai storos ir juodos kaip smala bobos ir tiek:) Ir negalima kam nors paziuret i akis, nes tada jau parodai demesi ir reikia apsimest kad negirdi, kur tave kviecia ar kalbina. O kad eina jos i jachtas ir siaip mato kiekviename baltajame bilieta i pasauli, tai taip, tas tiesa.

troy · 12/10/2008 at 5:45 PM

Teko būti Madeiroje. Liūdnas moterų vaizdas. Mažutės ir negražios.

galileo · 12/10/2008 at 6:43 PM

o cetusai jega kaip sakydavo amzina atilsi sauliukas skalbimo masina

Aloyzas · 12/10/2008 at 10:44 PM

Ne i tema.
Prie Italijos krantu rastas 75 metu rusu buriuotojo e. gvozdevo kunas. Jis plauke 3-ia karta aplink pasauli. Paskelbkite savo blog’e jei galite. daugiau info http://katera.ru/forum/index.php?showtopic=7465
Sekmes Aloyzas ltu-1219 “krynka”

Comments are closed.