Nuotraukų konkursas. Patikslinimai

Published by Rokas Arbušis on

Rudenine Baltija 11 sy Marinis [www.arbusis.lt]

  • Ką mums parodys nugalėtojai, laureatai ir nominantai? Klausimas visiems tokiems (besijaučiantiems – taip pat).

1 patikslinimas. Paskubėjau, o tuo ir ne visai tikslu, tad patikslinu – visos 78 nuotraukos nėra konkursinės. Tai yra mano akimis geriausi praėjusio navigacinio sezono mano paties daryti kadrai. Iš jų rinksiu 5 konkursui.

2 patikslinimas. Konkursas vadinasi „Vėjas ir burės“, prašoma dalyvių į tai atsižvelgti, todėl atmetu nuotraukas, kuriose nėra vėjo ir burių (kad ir kokios nuotraukos man ar kam kitam atrodytų gražios).

3 patikslinimas. Konkurso finalas nukeltas į sausio 3 dieną. Ar ne todėl, kad niekaip nesuranda pastovaus šeimininko ir vietos (kuriuose tinklalapiuose, apart feisbuko, o ne visi ten prisiregistravę, galima pamatyti visas konkursines nuotraukas?)?

4 patikslinimas. Mano 5 konkursui atrinktos nuotraukos (ačiū ir skaitytojams, bičiuliams, draugams ir draugėms (nepainioti su mylimosiomis) už balsavimus ir patarimus bei kritiką):

Konkursui.Gausim_ar_negausim.www.arbusis.lt

Konkursui.Ant bangos.www.arbusis.lt

Konkursui.Akimirka_iki.www.arbusis.lt

Konkursui.Banga.www.arbusis.lt

Konkursui.Didieji.www.arbusis.lt

5 patikslinimas. Sulaukiau aštrios ir iš dalies teisingos kritikos, tai patikslinu, kad su lėtu fotoaparatu gal ir nepadarysiu „nuostabaus portreto, kai ta žavi, strazdanota, raudonplaukė valiūkiškai kilsteli lūpų kampučius“, bet jo lėtumas moko dirbti lyg su juostele fotografuotum – ieškant kadro, o ne spaudinėjant kiek patinka (o geras, jausmas, reikės sugrįžti prie greitesnio fotiko).

6 patikslinimas. Rašau gerai, fotografuoju vidutiniškai, bet žaidžiu vietinėje lietuviškoje rinkoje, į pasaulinius vandenis (dar?) neplaukiu, todėl vietiniams konkursams nuotraukas ar rašinius skirti galiu. Yra ir tokių, mačiau ir skaičiau, kuriems nederėtų taip daryti, bet daro. Neuždrausta, o ir man šansų lieka.

7 – gražus skaičius. Sako, laimingas. Tai tekit septynias šiųmetinių geriausių fotografijų rinkinių nuorodas (jų, žinoma, galima surinkti daugiau ir čia specialiai vengta buriavimo temos). Nežinau, kiek dar pasaulio reikės apšikt norint pasiekti tokį lygį, bet ne toks mano tikslas.


2 Comments

agne · 12/27/2011 at 8:59 AM

o jau ta “banga” kaip man patinka.. 10 balų – ir vėjui, ir burėms.

Eimantas · 12/27/2011 at 2:00 PM

Rokai, nuimk tas šlykščias raides kampe, visą vaizdą gadina. Patikėk, niekas nepyzdins tavo fotkių, o jei ir sumąstys taip daryt, tai užsidirbsi krūvą pinigų už neteisėtą naudojimą.

Comments are closed.