Svarbu ne ūgis…

Published by Rokas Arbušis on

carina aron meder

Pratesiant nedidelių laivų škiperių, bet didelių keliautojų temą – vengras Aronas Mederis aplink pasaulį plaukia su tikrai mažyte jachtute „Carina“. Įdomu: statyta Šveicarijoje.

Dydžiu, forma ir net spalva labai panaši į „Albin Karskrona/Viggen” tipo laivelius, kaip, pavyzdžiui, Minijos jachtklube stovinti „Alcea“.

Kokia hipiška jachta ir kiek joje nedaug vietos, galima pamatyti 360 laipsnių panoraminėje interaktyvioje nuotraukoje. Palaukus kol užsikraus, spauskit ant viduje esančių daiktų — iššoka paaiškinimai. Tiesa, vengrų kalba, nors kai kurie papildyti anglišku komentaru.

Smalsūs gali bandyti perskaityti užrašus jachtos viduje, pastudijuoti piešinius. Buriuotojams  įdomesni bus kelionės kai kurių etapų planai.

Ir dar: video reportažas apie 29 metų buriuotojo atvykimą į Tailandą.


4 Comments

regis · 04/12/2011 at 3:34 PM

Va dar vienas idomus ivykis apie vienutininka. Si kart – 85m. senukas per Atlanta perplauke savadarbiu plaustu:

http://sasisa.ru/2011/04/12/cherez_atlantiku_na_samodelnoy_plotu__20_foto_.html

Rokas Arbušis atsakė:

@regis,

geriausias tai laivo pavadinimas — Antiki.

čia neseniai 4 rusai Atlantą perplaukė pripučiamu plaustu. šiltai ir saugiai sėdint prie kompo galima sakyti — bepročiai. arba — bet drąsūs vyrai.
aš už ir kuo daugiau. vandens daug, vietos užteks.

gramas · 04/13/2011 at 9:30 AM

Šaipjau, manau, kad vengras yra kaip ir ekstremalas buriuotojas. Turistus “dalnobojščikus” kruizeriai skirsto į tris dideles kategorijas, jeigu vertinti pagal plaukimo stilių ir biudžetą.
Pirma, žemiausia kategorija – ją sąlyginai vadinkim “Mini” – nedidelis laivas, minimalus biudžetas, super taupus stilius. Antra – “Midi” kategorija – keliauja kaip taisyklė šeima, dažnai su vaikais, laivas tam pritaikytas, tačiau biudžetas iš anksto planuojamas ir stropiai kontroliuojamas, netikėtos/nenumatytos išlaidos gali sugriauti tolimesnį kelionės planą. Trečia kategorija – “Maxi” – praktiškai beiveik be finansinių suvaržymų, laivas su viskuo ką tik gali turėti namie, gyvenimo ant vandens ir marinose stilių galima vadinti pilnu komforto ir pramogų.
Nesvarbu kurioj kategorijoj esi – gyvenimas keliaujant kaip Šventė, nes darai tai savo noru ir ne iš prievartos.
Šitas vengras pagal savo stilių ir laivo paruošimą yra mylios žemiau “Mini” kruizerio kategorijos.
Antra vertus – šitas bičas yra gera pamoka tiems (ir man), kas pasvajoja, bet kasmet randa milijoną priežasčių, kad to nedaryti :)

Rokas Arbušis atsakė:

@gramas,
tavo jachta tikrai labiau tinkama tokiai kelionei, nei vengro ;)

Comments are closed.